Vyrų komandos pergalė
Su kamuolio Augustinas Terleckas

Su kamuolio Augustinas Terleckas

Sekmadienį, lapkričio 24 d., Kauno regbio stadione vyko Atviras Kauno m. regbio čempionatas. Čempionate dalyvavo trys komandos: Kauno jaunimo rinktinės komanda, Kauno „Ąžuolas“ ir Vilniaus „VRA-Tomosta“.

Finalinėse rungtynėse „VRA-Tomosta“ susitiko su Kauno „Ąžuolo“ vyrų komanda. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 12-10. Rungtynes, rezultatu 26-15, laimėjo „VRA-Tomosta“ komanda.

Kaip jau įprasta prie komandos prisijungia žaidėjai iš jaunimo komandos, kurie vis daugiau žaidžia už vyrų komandą. Pirmas savo regbio rungtynes žaidė ir naujokas, Faustas

Atviro Kauno m. čempionato, finalinių rungtynių dalyviai

Atviro Kauno m. čempionato, finalinių rungtynių dalyviai

Paulauskas. Prie komandos po traumos grįžo ir Alvydas Pritulskis. Kartu už  „VRA-Tomosta“ komandą žaidė ir Aurimas Streckis, kuris šį sezoną rungtyniavo Kauno „Žalgirio“ komandoje, o dabar grįžo atgal į „VRA-Tomosta“ komandą. Augustinas Terleckas buvo pripažintas geriausiu „VRA-Tomosta“ vyrų komandos žaidėju šiose varžybose. Komandos treneris V. Valys džiaugėsi, kad vyrų komandos kapitonas pateisina savo kapitono vardą ir yra puikus komandos žaidėjas.

Daugiau NUOTRAUKŲ