Šešių nacijų turnyras artėja prie atomazgos

2013-03-08 Nr-1Šio savaitgalio rungtynės gali būti lemtingos sprendžiant, kas šiemet taps čempionais. Velsas, kuris šeštadienį 16:30 susitinka su Škotija, privalo laimėti savo pačių ir intrigos dėlei, nes tokiu atveju turnyro nugalėtojas spręstųsi po savaitės vyksiančiose paskutinėse rungtynėse Kardife tarp Velso ir Anglijos. Škotija, gan netikėtai, irgi turi teorines galimybes tapti čempionais, bet tam reikėtų pergalės šeštadienį ir Velso pergalės palankiu taškų skirtumu rungtynėse su Anglija.

2013-03-08 Nr-2Šeštadienio vakarą 19:00 Dubline susirems dėl garbingų titulų nebesivaržančios Airijos ir Prancūzijos rinktinės. Joms abejoms tegresia „medinis šaukštas“ už prasčiausią pasirodymą šių metų turnyre. Daug žadėjusi, be galo talentinga Prancūzijos rinktinė tiesiog subyrėjo ir patyrė tris labai apmaudžius pralaimėjimus. Airiai, savo ruožtu, sunkiai pergyvena kartų kaitą ir puikius epizodus dažnai keičia absurdiški sprendimai.

Sekmadienį 17:00 Londone 2013-03-08 Nr-3Anglija tikisi be vargo sutvarkyti Italiją. Į pastarosios sudėtį grįžta kapitonas Sergio Parisse, kuriam dėl nemandagaus elgesio su teisėju teko praleisti prieš dvejas savaites vykusias rungtynes tarp Velso ir Italijos. Anglijos rinktinėje gera nuotaika ir turbūt visų mintys jau sutelktos į po savaites laukiančias rungtynes Kardife. Bet juk būna ir staigmenų.