VRA sveikina Šiaulių Vairo klubą

2013-08-17 Vairo logasAkademija nuostabaus 40-ojo jubiliejaus proga sveikina Šiaulių Vairo klubą ir jo ištikimuosius regbininkus. Ypač dėkojame treneriui Sigitui Kukulskiui, kuris išugdė ne vieną kartą puikių regbininkų, o tarp jų ir mūsų trenerį Vidmantą.

Vairas stebina ne tiek savo ilgaamžiškumu, kiek savo pasiekimais. Nuo to karto, kai vairininkai pirmą sykį patyrė pergalės skonį Lietuvos čempionate 1981-ais metais, jie prastesniais nei aukso medaliais tenkinosi tik tris kartus. Paskaičiavus kokią dalį visų Lietuvos rinktinės žaidėjų sudaro Vairo regbininkų, statistika būtų stulbinanti.

Tačiau ne vien pasiekimuose slypi klubo esmė. Vairas yra it tvirta šeima, priimanti savo globon jaunimą ir suteikianti jiems galimybę per regbį įprasminti savo gyvenimą. Net nekeista, kad į visas svarbesnes komandos rungtynes susirenka po visą pasaulį išsibarstę klubo „vaikai“. Jie vieni kitus atkakliai remia ir už aikštės ribų, suteikdami progas įsitvirtinti visuomenėje.

Mums „Vairas“ – siekiamybė, o geriausia dovana, kokią galėtume įteikti jubiliatams, tai patys sustiprėti ir paklibinti jų vienvaldystę. Esame tikri, kad konkurencija juos pakeltų tik į dar didesnes aukštumas.

VRA kolektyvas

 

Sveiki,

Akademijos regbininkai,

nuoširdžiai dėkoju už pačius gražiausius sveikinimus ir palinkėjimus Vairo 40-jo jubiliejaus proga. Jums taip pat linkiu kuo greičiau užaugti, sustiprėti ir sulaukti daug pergalių bei jubiliejų.

S.Kukulskis

Vairo regbio komandos vardu