VRA regbio sezono uždarymas 2013

2013-12-08 Nr-2Gruodžio 6-ąją dieną pasaulis pasitiko su sniegu papuoštomis gatvėmis ir šviesiais žmonių veidais – puiki diena uždaryti regbio sezoną ir kaupti jėgas naujiems, laimėjimų ir pasiekimų kupiniems 2014 metams.

Sezono uždarymo šventei pradėta ruoštis jau seniai, tačiau vakar, pirmąjį gruodžio penktadienį, „Forum Palace“ konferencijų salėje virė tikras darbas ir buvo dėliojami paskutiniai taškai ant „i“: pučiamos balionų arkos, blizginami medaliai ir taurės, ant stalų dėliojamas maistas, derinama muzika ir tikslinimas scenarijus.

2013-12-08 Nr-3Pradėję rinktis svečiai galėjo įsigyti loterijos bilietų (pinigai buvo skiriami labdarai) ir laimėti puikių „VRA“ prizų: sportinių kojinių bei marškinėlių. Pasibaigus techniniams darbams, kelios minutės prieš septynias, renginys prasidėjo „VRA“ vėliavos įnešimu ir Algimanto Žvinklio jaunučių komandos prisistatymu. Po šaunaus, nors ir su techninėm kliūtim vykusio prisistatymo, Vilniaus regbio akademijos palaikymo šokėjos pašoko pagal Bon Jovi dainą „It‘s my life“, o regbistas Regimantas Šimas visus nustebino savo kūryba – repu. Iš karto po meninės dalies, prasidėjo internetinių balsavimų rezultatų skelbimas, kurio metu buvo apdovanoti aistringiausi regbio žaidėjai, geriausi treneriai, savanoriai gerbėjai ir daug kitų regbiui neabejingų žmonių…

2013-12-08 Nr-1Po dvidešimties minučių pertraukos, skaniai užkandę ir atsigaivinę, svečiai galėjo džiaugtis dviejų mažųjų regbistų muzikiniais gebėjimais: Simas Patella grojo akordeonu, o Robertas Paškevič– fleita. Vėliau stebino dar vienas originalus, daug ovacijų sulaukęs, Augustino Terlecko regbio komandos prisistatymas ir antras turas internetinių balsavimų rezultatų. Nurimus apdovanojimų šūksniams, treneris Vidmantas pasiūlė visiems pažiūrėti kelis Vilniaus regbio akademijos veiklos filmukus, kuriuos stropiai sumontavo Povilas Toliušis ir Albertas Liberman.

2013-12-08 Nr-4Visą regbio sezono uždarymo renginį vainikavo rezultatyviausių žaidėjų ir trenerių apdovanojimai, kuriuos įteikė „VRA“ direktorius Laurynas Vaičiūnas, trumpam atvykęs į Lietuvą. Taip pat žodį tarė ir seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė bei Lietuvos regbio federacijos prezidentas Rytis Davidovičius. Apdovanojimų buvo daug ir tai tik parodė, kad šį sezoną žaidėjai buvo ypatingai atsidavę mylimai sporto šakai.

Paskelbus renginio pabaigą, visi mažieji regbistai sukėlė malonų klegesį negalėdami pasidalinti „VRA“ raudonais helio balionais kabančiais palubėse ir kuriančiais tikrą Vilniaus regbio akademijos atmosferą.

Daugiau nuotraukų: PHOTO

VIDEO