VRA Paryžiuje 2013 m. rugsėjo 21 d.

2013-09-21 Nr-1Diena prasidėjo nuo varžybų su Škotijos komanda. Su pirmomis rungtynėmis prasidėjo ir pirmos traumos – vienam iš žaidėjų netgi teko siūti žaizdą. Bet traumos akademijos jaunučių nepalaužė ir kitose rungtynėse komanda pasirodė geriau. Tiesa, šių rungtynių laimėti, deja, taip pat nepavyko. Nenuleisdami rankų, žaidėjai intensyviai ruošėsi trečiai kovai su Ženevos komanda. Susikaupimas ir nusiteikimas šįkart padėjo ir šveicarai neatsilaikė prieš mūsų komandos žaidimą.

2013-09-21 Nr-2

Puikiomis nuotaikomis baigėme savo dienos varžybas ir patraukėme stebėti profesionalių regbio rungtynių. Nepaisant didžiulės įtampos aikštėje, už jos ribų tarp skirtingų komandų žaidėjų tvyro draugiška atmosfera: bendros nuotraukos, pokalbiai, dalinimasis dienos įspūdžiais lydėjo mus visą vakarą.

Šiek tiek pavargę, bet linksmi gražiausiomis Paryžiaus gatvėmis, pro Eliziejaus laukus, Triumfo arką, Eifelio bokštą, karaliaus rūmus bei gražiausius miesto tiltus, patraukėme atgal į viešbutį. Aptarę stipriąsias ir silpnąsias savo žaidimo puses, suskubome ilsėtis – rytoj laukia dar ne vienerios varžybos.

Daugiau nuotraukų: 1, 2 (P.S. bus vėliau)