VRA dalyvavo Vilniaus Litexpo rūmuose – sporto mugėje

2013-09-30 Nr-2 2013-09-28 vykusioje sporto mugėje Vilniaus Litexpo rūmuose dalyvavo itin gausus būrys bene visų sporto šakų atstovų ir ne tik: reklamavosi ir įvairių rūšių masažistai, šokėjai ir prekybininkai-nuo kurių siūlomų prekių gausos net galva apsisuko. Gausa neatsiliko ir lankytojai, kurių srautas nenutrūko nuo pat ryto iki mugės uždarymo.

2013-09-30 Nr-3Vilniaus regbio akademiją mugėje atstovavo trys savanoriai- Eglė, Vytautas ir Rita. Vėliau prisijungė ir visa Patellų šeima. Taip pat pagalbon buvo pasitelkti vaikai iš Minties namų ir dar keli jaunieji klubo nariai, kurie neišvyko į varžybas Kaune.

Iš vakaro trenerio Vidmanto ir jo pagalbininkų dėka įrengtas stendas VRA spalvomis tikrai masino interesantus. Juolab stendas buvo įrengtas pakankamai judrioje vietoje.

2013-09-30 Nr-2Savanorių teigimu susidomėjimas regbiu Lietuvoje tikrai auga, nes mugėje jie neturėjo laiko pasėdėti ar išgerti arbatos. Visą dieną be paliovos jie bendravo su įvairaus amžiaus mugės lankytojais pasakodami apie regbį ir VRA klubo veiklą. Taip pat agitavo ateiti ir išbandyti šią mūsų klubo bendruomenei mielą ir brangią sporto šaką.

2013-09-30 Nr-4Susidomėjusiųjų regbio akademijos veikla ir pačiu regbiu amžius buvo labai įvairus: nuo tėvelių su vaikais ir paaugliais, jaunimo ir net vyresnio amžiaus žmonių, kurie tiesiog norėjo prisiminti jaunystę, kada mokykloje ar universitete žaisdavo regbį(jei jie pasiryžtų grįžti į sportą, kiekiu tikrai galima būtų suformuoti regbio 15 veteranų komandą). Bet labiausiai savanorius nustebino viena mama, kuri nė ketverių metų neturintį super aktyvų sūnų jau dabar pageidavo vesti į regbio treniruotes. Savanoriai neatbaidė galbūt būsimo regbisto mamos: pasiūlė asmeniškai kreiptis į trenerius ir pasitarti dėl vaiko sportinės ateities.

Po šių metų sporto mugės labai tikimasi, kad savanorių trijulės darbas nedings be pėdsako ir mūsų klubą papildys gausus būrys įvairaus amžiaus naujokų.