Visos Vilniaus regbio akademijos grupės dalyvavo Vichy vandens parke organizuotoje treniruotėje

DSC02845 (1)Sausio 20d. „Vichy“ vandens parke vyko Vilniaus regbio akademijos visų grupių treniruotė. Akademikams buvo puiki proga atsistatyti po paplūdimio regbio „TOP“ lygos I etapo ir truputi atsipūsti nuo treniruočių rėžimo.

Vilniaus regbio akademijos sportininkai dalyvavo fizinio pasirengimo trenerio Manfredo vedamoje treniruotėje ir atlikinėjo įvairius pratimus baseine. Po treniruotės akademikai turėjo laisvą laiką ir galėjo atsipalaiduoti sūkurinėse voniose ar pirtyse, o mažieji regbininkai išbandė ir smagius „Vichy“ vandens parko čiuožinėjimo atrakcionus.

„Idėja kilo fizinio pasirengimo treneriui Manfredui, kad vyrams būtų gerai per mėnesį vieną kartą apsilankyti baseine. Po laimėjimo pirmame paplūdimio regbio ture, nusprendžiau, kad vyrai nusipelnė „Vichy“ vandens parke padaryti 45 min. atstatomąją treniruotę, pasiplaukiotų, pasėdėtų sūkurinėje vonioje bei pasikaitintų įvairiose pirtyse. Prie to pačio prijungėme ir visų likusių grupių jaunimą bei vaikus padaryti bendrą treniruotę ir pasiplaukioti.“ – komentavo Vilniaus regbio akademijos vadovas Vidmantas Valys.

Už šią smagią ir naudingą treniruotę VRA visų grupių nariams nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams „Tomosta“ ir „RM Cargo Baltic“. Video ir nuotraukos.