Vilniaus „Sostinės Tauras-VRA“ komanda šeštadienį dalyvavo Lietuvos jaunių regbio 7 pirmame ture
"Sostinės TAURO-VRA" jaunių regbio 7 komanda

„Sostinės Tauras-VRA“ jaunių regbio 7 komanda

Šeštadienį įvyko 2022m. Lietuvos jaunių regbio 7 pirmenybių I turas kuriame varžėsi ir penktą vietą užėmė Vilniaus „Sostinės Tauras-VRA“ komanda.

Burtai lėmė, jog vilniečiai kartu su Šiaulių „Akademija-Baltrex“, Šiaulių „Akademija-Vairas-2“ ir Panevėžio „Sporto centro“ komandomis pateko į A grupę. Pirmosiose rungtynėse „Sostinės Tauras-VRA“ rezultatu 14-12 įveikė Šiaulių „Akademija-Vairas-2” ekipą. Antrose rungtynėse vilniečiai užtikrintai įveikė Panevėžio „Sporto centro“ jaunius 36-0. Tačiau trečiose rungtynėse teko pripažinti Šiaulių „Akademijos-Baltrex“ pranašumą rezultatu 5-45. VRA jaunių komanda grupėje užėmė 2 vietą ir liko varžytis dėl 4-6 vietos.

Pirmosiose rungtynėse dėl 4-6 vietų „Sostinės Tauras-VRA“ regbininkai kovėsi prieš Plungės „SRC-Drobė“ komandą ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą, rungtynės baigėsi rezultatu 0-36. Paskutinėse rungtynėse vilniečiai pretendavo į 5-6 vietą, tad susikaupę ir ryžtingai nusiteikę išėjo į kovą prieš Kauno „SM Gaja“ jaunius ir atkakliose rungtynėse įveikė varžovus rezultatu 31-19.

„Tik varžybų dieną susirinkome pilnos sudėties, tad pozicijas ir žaidimo braižą dėliojome rungtynių dieną. Pirmose rungtynėse dar darėme klaidų, bet vėliau jas taisėme ir gerinome žaidimą. Svarbiausia, jog po žiemos jaunimas vėl pradėjo žaisti regbį ir tikimės kitoms rungtynėms busime pasiruošę geriau“ – komentavo komandos vyr. treneris Vidmantas Valys.

Geriausių „Sostinės-Tauro-VRA“ žaidėjų pripažintas Robertas Strička.

Antras Lietuvos jaunių regbio 7 pirmenybių turas vyks gegužės 22d. Šiauliuose.