Vilniaus regbio akademijos vaikų vasaros pradžia – šventė Vingio parke

12 - Vaiku diena - 2013.06.01Vilniaus regbio akademijos auklėtiniai pirmąją vasaros dieną paminėjo skirtingai: vyrai bei jauniai – varžybomis Kaune, o jaunučiai – švente Vingio parke, kuri vienoje vietoje subūrė begalę vaikų iš viso Vilniaus miesto.

Tiem, kas norėjo turiningai bei smagiai leisti šeštadienio dieną, dalyvaujant įvairiose edukacinėse, meninėse programose bei sporto užsiėmimuose, Vingio parkas ir čia vykusi Vaikų šventė buvo ideali vieta. Sveiko miesto organizuotoje mugėje galėjai rasti visko: nuo lauko kirpyklėlių, darančių įvairiaspalves šukuosenas iki mažų dirbtuvėlių siūlančių pasigaminti kokį suvenyrą. Vis dėlto populiariausia vaikų tarpe buvo sportiniai užsiėmimai.

11 - Vaiku diena - 2013.06.01Vingio parke galėjai rasti įsikūrusią ir Vilniaus regbio akademijos palapinę, su regbio aikštele ir vieta sportiniams žaidimams šalimais. Tad nenuostabu, kad sulaukta nemažai ne tik tokių, kurie smalsiai stebėjo parodomąsias akademijos jaunučių varžybas, bet ir tokių, kurie panoro patys pamėginti  pažaisti. Visą dieną su vaikais praleidęs treneris Danilo Patella, juos mokė įvairiausių regbio triukų: nuo kamuolio perdavimo iki varžovo pargriovimo. Pastarasis buvo ypač populiarus: akademijos auklėtiniams parodžius kaip daromas griebimas, vaikai entuziastingai trankydavosi į apsaugas, bandydami taisyklingai jas nugriauti. Kad ir kaip keista bebūtų, labai didelį susidomėjimą regbiu parodė moterys.

1 - Vaiku diena - 2013.06.01Akademijos jaunučiai ir vaikai Vingio parke praleido visą dieną. Jie ne tik supažindino aplinkinius su regbiu: darė pratimus su vaikais, žaidė parodomąsias varžybas ir pan., bet ir patys sudalyvavo įvairiose šventės veikose: kas grįžo su mėlynai – raudonų plaukų šukuosena, kas rankdarbių dirbtuvėse pasidarę kokį nors suvenyrą, kas su glėbiu ledų – prizu, už konkurso laimėjimą. Tad galima drąsiai teigti, jog diena buvo turininga visiem, o renginiui jau einant į pabaigą, tuos, kurių galutinai nenuvargino šventės veikos, buvo galima rasti regbio palapinėje sėdinčius ant apsaugų ir stebinčius regbio varžybų tarp Škotijos ir Velso įrašą.

Daugiau nuotraukų: FOTO