„Vilniaus regbio akademijos“ šventė
VRA TAG šventės dalyviai

VRA TAG šventės dalyviai

Vasario 2 d. VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ treneriai organizavo linksmą ir žaismingą popietę „Regbio TAG“. Šventėje susirinko nemažas būrys regbio aistruolių – vaikai, jaunimas, tėveliai. Į šventę susirinko visos regbio akademijos komandos, treneris suskirstė komandas ir paskelbė regbio Tag varžybų pradžią.

Šventės atidarymas prasidėjo pagalvių mūšiu, regbio akademijos komandos varžėsi tarpusavyje. Prie rungties prisijungė ir tėveliai, kurie ir laimėjo šią rungtį.

2020-02-02 VRA svente dalyviai-7Po pagalvių mūšio vyko Tag regbio varžybos, pirmieji susitiko jauniausieji regbininkai, varžybos tarp mažųjų baigėsi lygiosiomis. Vėliau susitiko jaunučiai, vyrai žaidė su jaunimu. Varžybų pabaigoje tėveliai susirungė su merginų komanda, rungtynės buvo apylygės, tėveliai nenorėjo pasiduoti, merginų komandai reikėjo susitelkti, kad laimėti varžybas.

Po varžybos prasidėjo linksma popietė, kurios metu visi dalyvavo estafetėse, žaidė įvairius žaidimus.

Vyko keturios rungtys, kuriose rungtyniavo visi. Tėveliai visąlaik rungtyniavo su vaikais, jaunučiai su merginomis, o vyrai su jaunimu.

2020-02-02 VRA svente dalyviai-4Treneris Vidmantas pravedė batų mėtymo į kubilą varžybas. Komandos dalyviai turėjo pribėgti prie lėkštutės, nusiimti vieną batą bei mesti jį į kubilą, jei nepataikydavo, tai turėdavo nubėgti pasiimti ir vėl grįžti prie lėkštutės ir mesti iš naujo iki tol, kol pataikys. Dalyvis grįžęs stodavo į savo komandos eilės galą ir laukdavo, kol vėl ateis jo eilė mesti antrą batą. Laimėdavo ta komanda, kuri greičiau sumėtė savo batus į kubilą.

Treneris Augustinas organizavo žaidimą kryžiukai-nuliukai – dvi komandos rungtyniavo tarpusavyje. Žaidimo tikslas – greičiau už varžovą užpildyti pilną eilutę ar įstrižainę. Vienos komandos žaidėjai naudojo raudonas, o kita mėlynas lėkštutes. Laimėdavo ta komanda, kuri greičiau užpildydavo visą eilutę ar įstrižainę.

2020-02-02 VRA svente dalyviai-5Treneris Erikas organizavo bėgimą surištomis kojomis. Du komandos dalyviai turėjo savo bato raišteliais susirišti gretimas kojas. Treneriui davus komandą pradėti, abiejų komandų dalyviai susikibę turėjo greitai bėgti link lėkštutės ir grįžti atgal. Laimėdavo ta komanda, kuri greičiau atlygdavo užduotį.

Regbininko Mato tėvelis Jurijus pasiūlė dar vieną žaidimą šuoliukais su „Vaskiči. Dalyviams reikėjo kuo toliau nušuoliuoti ir susitikti vienas prieš kitą, kai jie susitikdavo kelyje, tai jie turėjo mesti „Vaskiči“, kas laimėdavo, tas toliau šuoliavo į priekį, o kurios komandos žaidėjas pralaimėdavo, tai turėjo parbėgti atgal prie savo komandos, o kitas komandos dalyvis turėjo pradėti iš naujo šuoliuoti į priekį link priešininko. Laimėdavo ta komanda, kuri atšuoliuodavo iki kitos komandos.

2020-02-02 VRA svente dalyviai-8Po šventės visi dalyviai nusifotografavo bendrai nuotraukai, sušuko VRA šūkį ir rinkosi į klasę. Po linksmos popietės visi vaišinosi skanumynais, kuriuos patys suruošė. Tuo metu vyko ir apdovanojimai. Pralaimėtojų nebuvo, nes medalius gavo visi šventės dalyviai. Norime padėkoti tėveliui ir rėmėjui Ramūnai Skirmantui už apdovanojimus, Maisto bankui už produktus, kuriais gardžiai vaišinomės. VRA regbio TAG šventės idėją pasiūlė trenerė Erika, visiems VRA treneriams dėkojame – už puikiai surengtą šventę.

Žiūrėti video ir nuotraukas