Vilniaus regbio akademijos bendruomenė stebėjo „Six Nations“ čempionato varžybas ir mėgavosi tradiciniais kartveliškais chinkaliais

273960851_10220950386532719_7244118668431228733_nVasario 12d. VRA bendruomenės nariai rinkosi stebėti „Six Nations“ čempionato varžybų tarp Velso – Škotijos ir Prancūzijos – Airijos. Abi varžybos buvo intriguojančios ir kovos tęsėsi iki pat paskutinių minučių. Škotija nors ir buvo arti pergalės, tačiau turėjo pripažinti Velso pranašumą 17-20. Sekančiose varžybose susitiko abi čempionato favoritais laikomos Prancūzijos ir Airijos rinktinės. Kovos čia netrūko ir regbio entuziastams abi ekipos padovanojo tikrą regbio šventę. Po atkaklių varžybų Prancūzijos regbininkai įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 30-24.

Vilniaus regbio akademijos bendruomenės nariai šeštadienį galėjo mėgautis ne tik puikiomis regbio varžybomis, bet ir vyrų komandos žaidėjo, kartvelo Avtandil su žmona Rasa ruoštais chinkaliais. Jeigu kažkas jau žinojo ir buvo ragavęs šio tradicinio Sakartvelo patiekalo, tai kitiems tai buvo staigmena ir nauja patirtis. Dėkojame Avtandil, Rasai ir kitiems prie chinkalių gamybos prisidėjusiems akademikams!

Jeigu ir tu pasiilgai naujų patirčių ir nori prisidėti prie Vilniaus regbio akademijos veiklos kviečiame tave prisijungti prie VRA savanorių. Siekime pergalių kartu!

Kviečiame registruotis paštu – povilas@regbioakademija.lt

Daugiau nuotraukų.