Vaikų vasaros stovykla Pabiržėje

2020-09-11 Nr.1Ši vasara daugumai buvo kitokia: neįprastos veiklos, ribojimai. „Vilniaus regbio akademija“ džiugias, kad vis dėlto pavyko surengti ugdytiniams pramogą – vasaros stovyklą. Vaikams stovyklos neprailgo laukti stovyklos Ignalinos rajone, nes jaunieji sportininkai turėjo galimybę stovyklauti Akademijos dieninėje stovykloje. Stovykla jauniesiems sportininkams šiemet buvo organizuota jau devintus metus iš eilės. Vaikai vyko į Ignalinos rajoną, Pabiržės kaimą, kuriame smagiai praleido visą savaitę, kartu su treneriais be savanoriais. Graži stovyklavietės aplinka pamiškėje, atokiau nuo miesto šurmulio, ežeras, futbolo, krepšinio ir tinklinio aikštelės, vieta laužui, pavėsinės – viskas, ko reikia aktyviam vaiko poilsiui vasaros metu.

2020-09-11 Nr.3Stovyklautojai išbandė daugybę įdomių užsiėmimų kūnui ir sielai: smagios ekskursijos pėsčiomis ir dviračiais po apylinkes, edukacinė išvyka į „Paukščių kaimą“, lobių paieškos, vandens pramogos, pirtis, žvejyba, sportiniai bei protiniai žaidimai, olimpiada, taip pat ir kultūrinė programa: vaidinimai, koncertai, proto mūšiai bei regbio varžybų stebėjimas per didelį ekraną. Kiekvieną vakarą, vakaronės prie laužo metu, vykdavo dienos veiklų pristatymas. Mėgstantys žvejoti ir kantriai pasėdėti su meškere, galėjo tai patirti ant ežero kranto, gaudydami žuvis, kurias vėliau kepė ant laužo. Kiekvieną dieną vaikų laukė vis naujos pramogos, staigmenos bei žaidimai!

2020-09-11 Nr.2Laikas stovykloje lekia nepastebimai, tačiau atsiminimai apie stovykloje praleistą laiką išlieka ilgam. Džiaugiamės, kad mus palaiko ir remia daug gerų žmonių, kurių dėka vaikai turi turiningas vasaros atostogų akimirkas. Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei, kuri dalinai finansavo šią vasaros stovyklą, vaikai galėjo pasidžiaugti įvairiomis veiklomis, buvo apdovanoti prisiminimų dovanomis bei prizais. Taip pat dėkojame ir tėveliams, kurie pasitiki Akademijos organizuojamomis vasaros stovyklomis, patiki mums savo vaikus. Stovykloje praleistas laikas –  puiki galimybė ne tik linksmai ir turiningai praleisti vasaros atostogas, bet gerinti ir tobulinti vaikų socialinius įgūdžius, susirasti naujų draugų.

Džiaugiamės, rėmėjų iniciatyva, kurie kaip ir kiekvienais metais finansuoja ir paremia stovyklos veiklas, socialiai remtinų šeimų vaikų galimybę turėti turiningą laisvalaikį. „Vilniaus regbio akademija“ yra didelė ir darni šeima! Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie to, kad vaikų mėgstamiausia vasaros stovykla vėl įvyktų. Ačiū, kad Jūs esate su mumis! Vaikų vardu tariame AČIŪ!