Vaikų rudens stovykla „Stovyklauk su regbiu“

VILNIUS_LITHUANIA_vertical_TRANSPARENT_RED_RGBViešoji įstaiga „Vilniaus regbio akademija“ organizuoja vaikų rudens kraštotyrinę stovyklą, kurią dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė. Su vaikais dirbs kompetentingi ir ilgametę patirtį turintys regbio akademijos treneriai ir savanoriai. Kiekviena nauja diena tai tarsi kitas žaidimas, su nauja užduotimi ir misija. Orientacinės varžybos Vingio parke, Energetikos ir technikos muziejaus lankymas (Vilnius), ekskursija į Kernavę, kelionė į Trakus, Aukštadvarį (Velnio duobė), stovyklautojai aplankys Prienų r. esantį Lepelionių piliakalnį, smagi išvyka ir nuotykiai vainikuos stovyklą – vaikai linksminsis pramogų parke Tarzanijoje (Alytaus r.).

2020-05-15 Nr.3Rudens stovykla vyks spalio 26-30 dienomis, Vingio parko regbio stadione. Stovyklos metu vaikams bus maitinamas (pietūs). Stovyklos laikas nuo 10.00 iki 17.00 val. Gavus Savivaldybės finansavimą, bus pilnai įgyvendinta stovykla, jei nepavyks gauti iš savivaldybės finansavimo, tai teks su renginiais susispausti ir kai ką neįgyvendinti.

Prašau registruoti vaikus į stovyklą iki spalio 23 d. Registruoti galite el. paštu vidmantas@regbioakademija.lt, taip pat galite rašyti uždaroje Facebook tėvelių grupėje.

Kontaktinis asmuo
Vidmantas Valys,
Telefonas +370 610 16354
El. paštas: vidmantas@regbioakademija.lt