Vaikų rudens stovykla „Stovyklauk su regbiu“

VILNIUS_LITHUANIA_vertical_TRANSPARENT_RED_RGBViešoji įstaiga „Vilniaus regbio akademija“ organizuoja vaikų rudens kraštotyrinę stovyklą, kurią dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė. Su vaikais dirbs kompetentingi ir ilgametę patirtį turintys regbio akademijos treneriai ir savanoriai. Kiekviena nauja diena tai tarsi kitas žaidimas, su nauja užduotimi ir misija. Orientacinės varžybos Vingio parke, Energetikos ir technikos muziejaus lankymas (Vilnius), ekskursija į Kernavę, kelionė į Trakus, Aukštadvarį (Velnio duobė), stovyklautojai aplankys Prienų r. esantį Lepelionių piliakalnį, smagi išvyka ir nuotykiai vainikuos stovyklą – vaikai linksminsis pramogų parke Tarzanijoje (Alytaus r.).

Rudens stovykla vyks lapkričio 12-30 dienomis, Vingio parko regbio stadione. Stovyklos metu vaikai bus maitinami du kartus (pietūs ir pavakariai). Stovyklos laikas nuo 9.00 iki 17.00 val. Stovyklą iš dalies remia Vilniaus Savivaldybė, Savivaldybės parama bus skirta visoms šeimoms. Stovyklos kaina 50 Eur, socialinės rizikos grupės šeimų vaikams stovyklos kaina 15 Eur. Vieno vaiko stovyklos išlaidų kaina yra 157 Eur.

Dar turime laisvų vietų. Prašau registruoti vaikus į stovyklą iki lapkričio 6 d. Registruoti galite el. paštu vidmantas@regbioakademija.lt

Kontaktinis asmuo
Vidmantas Valys,
Telefonas +370 610 16354
El. paštas: vidmantas@regbioakademija.lt