Vaikų išvyka į TV laidos „Prajuokink mane“

2014_01_12_0164Antakalnio vaikų globos namų direktorė paprašė Vilniaus regbio akademijos trenerio Vidmanto, kad šeštadienį globos namų auklėtinius nuvežtų į „LNK“ studiją, kur vyko „BTV“ laidos „Prajuokink mane“ filmavimas. Vidmantas, žinoma, vaikus paėmė, o prie jų dar prisijungė ir jaunučių komandos auklėtiniai.

Filmavimo aikštelėje buvo daug netikėtumų – laidos vedėjai pasiūlė ir žiūrovam išmėginti savo jėgas „Prajuokink mane“ aikštelėje. Laiminguoju tapo VRA žaidėjas Alvidas Pritulskis, šis nepabūgo ir drąsiai išėjęs į aikštelę prajuokino laidos vedėjus ir už tai laimėjo 100 litų.

2014_01_12_0238Laidos pabaigoje įspūdingai pasirodė „Olialia pupytės“ ir grupės „Čili‘nam“ vaikinai: Deividas Zvonkus, Marius Jampolskis bei Stanislovas Stavickis – Stano.

Po laidos filmavimo vaikai buvo išalkę, todėl grįžo atgal į namus, užkando ir, pasiėmę sportines aprangas, bėgo į treniruotes. Po treniruočių teko tvarkytis daiktus ir kraustytis į kitas grupes, nes I-oji grupė ruošiasi remontui. Šaunią dieną vainikavo Kristinos, Edgardo, Gintaro ir Manto gimtadieniai – visi vaišinosi prie bendro stalo. Dar kartą sveikiname vaikus!

Daugiau  FOTO