Vaikų atostogos pajūryje

2013-08-27 Nr-1Aštuoni jaunieji vilniečiai, lydimi vyriausiojo Akademijos trenerio Vidmanto, nuo penktadienio iki pirmadienio ilsėjosi Neringoje. Juos ten lepino saulėtas oras, skanus maistas, minkšta lova ir rūpestinga priežiūra.

Nors iš Vilniaus penktadienį išjudėti teko apie septintą valandą ryto, nei vienas iš keliauninkų per daug nesiraukė. Nidoje dar pusdienį spėta pasidžiaugti jūra. Jaunimas paplūdimyje žaidė, maudėsi ar rinko atminimui gražiausius akmenėlius. Po gardžios vakarienės vaikai nuvažiavo į Nidos kopas palydėti saulės ir pasigrožėti įspūdingais vaizdais.

2013-08-27 Nr-3Šeštadienį per pusryčius iki soties prisikimšę pilvus ir truputį pasiautę pliaže, vaikai išlėkė į Šventąją pasižmonėti. Pekeliui ekipažas dar stabtelėjo nuotykių parke „Lūšies kelias” ir kaip reikiant prisidūko. Sekmadienį jaunieji regbininkai taip pat nebuvo linkę užsisėdėti. Vėl iki pietų prabuvę Nidos paplūdimyje, po pietų jie išlėkė į Palangą, kas ten vyksta. O šurmulio vasaros sostinėje tikrai netrūko!

Pirmadienį, deja, su pajūriu jau teko atsisveikinti. Vilniaus turistai dar pasidžiaugė ir jūra, ir smėliu, bet nebuvo ko atidėlioti, nes Vingio parke jau laukė treniruotė. Rudens sezonas jau artėja ir pajūryje sukauptas jėgas bus galima išlieti aikštėje.

Klubas kartu su savo partneriais Vilniaus Minties ir Antakalnio globos namais dėkoja rėmėjams „Nidos smiltis”, VMFD „Žalgiris” ir „V-Trans”, be kurių ši išvyka tiesiog nebūtų įvykusi. Tai nereali investicija į jaunimą ir visuomenę!

Daugiau FOTO 1, 2, 3