Minties vaikai lankėsi Vilniaus Aviacijos ir Olimpinės dienos šventėse

2013-06-22 Nr-2Sekmadienį treneris Vidmantas su Minties namų vaikais išvažiavo pasidžiaugti vasarišku Vilniumi. Pirmiausia pilnas vaikų autobusiukas nuriedėjo iki Vilniaus oro uosto, kuriame vyko aviacijos šventė, skirta paminėti drąsiųjų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžiui per Atlantą. Vaikai stebėjo akrobatinio skraidymo triukus ir išbandė įvairiausias skraidymo priemones.

Vėliau treneris vaikus nuvežė prie Baltojo tilto, kur virė Olimpinės dienos renginiai. BMX dviratininkai demonstravo savo sugebėjimus. Žiūrovus pakrutėti ragino aerobikos profesionalai.

2013-06-22 Nr-4Pasiautę Akademijos vaikai išalko ir užsuko papietauti į šalią esančią piceriją. Net ir patekę vidun jaunieji regbininkai nesiliovė dūkti ir sukosi ant eskalatorių. Pasistiprinus maistą sukratyti padėjo šokinėjimas ant batuto, net ir sotumas nesustabdė nenuoramų. Jie nedrausmingai bėgiojo gatve ir turškėsi pripučiamuose baseinuose. Galiausiai mažieji išdykėliai su visais drabužiais lindo po gaisrininkų leidžiama šalto vandens srove. Po tokių maudynių neliko nieko, kaip tik grįžti namo persirengti ir atsipūsti po siautulingos dienos.

Daugiau nuotraukų: FOTO