Treneris radijo laidoje

2013-10-09 Ziniu radijasŠiandien 19:30 Žinių radijo eteryje skambės Vidmanto balsas. Akademijos žaidėjams, žinoma, pasisekė daug labiau, nes jie tuo metu dalyvaudami treniruotėje žvaigždę girdės gyvai. Visus kitus kviečiame įsijungti Žinių radiją ir pasiklausyti trenerio minėjimų apie regbį ir gyvenimą.

Pažintinėje laidoje Vidmantas papasakos savo gyvenimo istoriją, kuri didžia dalimi yra ir regbio istorija, nes tuo jis užsiima daugiau nei pusę amžiaus. Treniruoti jis, galima sakyti, pradėjo beveik su Lietuvos nepriklausomybe – prieš 22 metus.

Atsakinėdamas į klausimus apie regbio specifiką, treneris nuolat minėjo mūsų Akademiją. Jis neigė mitus apie regbio pavojus ir pasakojo apie mūsų merginų komandą. Nemažai dėmesio buvo skirta šauniosioms regbio tradicijoms pristatyti.

Aišku, tai kas čia parašyta yra tik Vidmanto įspūdžiai iš laidos įrašinėjimo, o kaip iš tikrųjų skamba tas interviu, kviečiame sužinoti šiandien vakare per Žinių radiją. Manom, kad tai bus tik dar viena proga pasidžiaugti savo klubu ir jo šauniu treneriu.

Įrašas: Žinių radiją 97,3 MHz (PS. bus vėliau)