Šešių nacijų turnyro kulminacija!

2013-03-15 Nr-1Šį šeštadienį 19:00 Kardife paaiškės Europos regbio čempionai. Velsas namuose privalo įveikti Angliją aštuonių taškų skirtumu. Tik prieš mėnesį iš nesėkmių liūno išbridę valai dabar atrodo turį realią galimybę išsaugoti čempionų titulą. Anglijai praeito savaitgalio pergalė rungtynėse su Italija nebuvo lengva ir jeigu toks žaidimas pasikartos, čempionų titulas gali lengvai išsprūsti iš rankų. Labai didelę įtaką turėtų turėti saugų poros Ben Youngs ir Owen Farrell sugrįžimas į startinę sudėtį. Velsas praeitą savaitgalį neteko kapitono Ryan Jones, kuriam iš rikiuotės išėjo petys, tačiau gerai nusiteikusiai rinktinei tai neturėtų pakenkti.

2013-03-15 Nr-2Paskutinį turnyro savaitgalį šeštadienį 16:30 atidarys Italija ir Airija. Abi rinktinės šiemet jau spėjo pasižymėti nestabiliu žaidimu ir prognozuoti rezultatą nelengva. Besiruošiančius airius rimtai sukrėtė nauja saugo Jonathan Sexton trauma. Kertinis komandos žaidėjas jau praleido paskutinius dvejus susitikimus gydydamasis kirkšnies traumą. Italijos rinktinei pergalė rungtynėse su Airija būtų primoji per daugiau dešimtmetį, kurį ji dalyvauja šiame turnyre.

2013-03-15 Nr-3Prancūzija šeštadienį 21:00 namuose susitinka su Škotija. Pralaimėjimo atveju prancūzams tektų „medinis šaukštas” – apdovanojimas skiriamas prasčiausiai turnyro komandai. Šio šmaikštaus gėdos simbolio rinktinei nėra tekę gauti nuo 1957, todėl dera manyti, kad šeštadienį bus dedamos visos pastangos jo išvengti ir šiemet. Žinoma, trenerį Philippe Saint-Andre nuo atleidimo gali išgelbėti tik federacijos malonė, bet nebe pergalė. Škotija šiemet jau laimėjo dvejas rungtynes ir bus bandoma pasinaudoti sumaištimi prancūzų gretose siekiant trečiosios pergalės. Deja, škotų gretose šeštadienį nebus galingo antros linijos žaidėjo Richie Gray.