Svečiuose „Baltrex“ vadovas
„Baltrex“ vadovas Edmundas Ščavinskas

„Baltrex“ vadovas Edmundas Ščavinskas

Gegužės 7 dieną Vingio parko regbio stadione susirinkimas vyko neįprastai. Susirinko VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ vadovai, valdyba. Į svečius atvyko regbio klubo „Baltrex“ vadovas Edmundas Ščavinskas. Susitikime dalyvavo vyrų ir jaunimo komanda.

„Baltrex“ vadovas Edmundas Ščavinskas pasidalino savo klubo veiklomis, pasiekimais. Domėjosi VRA džiaugsmais ir rūpesčiais. E. Ščavinskas turi didelę patirtį dirbant su regbio klubais. Yra dirbęs ir Lietuvos ir Latvijos regbio klubuose, nuo trenerio iki vadovo pareigų. Sukaupęs nemažą patirtį, jis gali patarti, kaip atgaivinti ir sustiprinti klubą.

Vyrų komanda aktyviai dalyvavo diskusijoje, domėjosi, kaip atrodo „Baltrex“ klubo kasdieninė veikla, kaip jie ruošiasi varžyboms. Valdybos narius domino klubo veiklos, plėtra ir administravimas.

Vyko labai įdomi diskusija, kurios metu buvo išgryninti ir VRA klubui rūpimi klausimai.

Tad po „Baltrex“ vadovo E. Ščavinsko motyvuojančio palaikymo ir patarimų, VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ ugdys atsakomybę, nes vienybė ir atsakomybė turi būti klubo pagrindas, kuris padės siekti užsibrėžtų tikslų.