Startavo 2022m. Lietuvos jaunimo regbio 7 pirmenybės
"Sostinės tauras-VRA" regbio 7 jaunimo komanda

„Sostinės tauras-VRA“ regbio 7 jaunimo komanda

Šeštadienį kovas Lietuvos regbio 7 pirmenybėse pradėjo ir jaunimas gimęs 2004-2005 metais. Vilniaus „Sostinės tauras-VRA“ regbininkams nepavyko pakovoti dėl aukščiausių vietų, tačiau ir varžytis teko su labiau patyrusiais varžovais.

Grupėje Vilniaus regbio akademijos jaunimas susitiko su Šiaulių „Akademija-Baltrex“ ir Vilniaus „Sostinės tauras-Geležinis vilkas“ ekipomis. Pirmose rungtynėse „Sostinės tauras–VRA“ regbininkai patyrė pralaimėjimą prieš „Sostinės tauras–Geležinis vilkas“ komandą rezultatu 7-19 (7-7). Komandai 7 taškus pelnė Mark Nepomniaščis. Antrose rungtynėse teko pripažinti Šiaulių „Akademija-Baltrex“ komandos pranašumą rezultatu 0-47 (0-28). Grupėje Vilniaus regbio akademijos jaunimas užėmė 3 vietą ir liko kovoti dėl 5-7 vietos.

Trečios varžybos prieš Lazdijų „Regbio klubas-ARK“  taip pat nesusiklostė sėkmingai. Patirtas pralaimėjimas 0-36 (0-10). O jau ketvirtose rungtynėse vilniečiams pagaliau pavyko išplėšti pergalę prieš Panevėžio „Sporto centras“ regbininkus rezultatu 36-12 (24-5). „Sostinės tauras-VRA“ komandai net 21 tašką pelnė Karolis Lukoševičius. Po penkis taškus pridėjo Leonas Vasaris Sirutas, Stanislovas Kaminskas ir Mantas Dubrovnikas.

„Komanda pirmose dvejose rungtynėse darė klaidų puolime ir gynyboje, tad sunku buvo iškovoti pergalę. Kitose dvejose rungtynėse pralaimėjome skaudžiai, nesugebėjome apsiginti ir praleidome daug taškų, kas lėmė pralaimėjimus. Džiugu tai, kad komandai pavyko laimėti paskutines rungtynes ir pataisyti sau nuotaiką“ – po pirmojo pirmenybių turo komentavo vyr. treneris Vidmantas Valys.

Iš 7 dalyvavusių komandų “Sostinės tauras-VRA” užėmė 6 vietą. Geriausių komandos žaidėjų pripažintas Karolis Lukoševičius. Sekantis turas yra numatytas birželio 10d. Kaune.

Geriausias I turo komandos žaidėjas - Karolis Lukoševičius

Geriausias I turo komandos žaidėjas – Karolis Lukoševičius