Sezono aptarimas susirinkime vaikų globos namuose

2013-11-12 Nr-4Pasibaigus rudens sezonui, varžyboms ir visiems rimtiems renginiams bei subjurus orams, klubo nariams beliko pasidėti išvalytus bucus ir varžybines aprangas į spintas iki pavasario. Bet jei baigėsi lauko sezonas, nereiškia, kad nereikia ruoštis naujam- pavasario sezonui!!! Salės ir štanginė jau laukia VRA entuziastų, kurie norės palaikyti savo fizinę formą ir pasiruošti naujam sezonui. Bet kadangi keičiasi treniruočių tvarka, reikia ir susirinkimo, aptarti rezultatus ir ateities planus, o taip pat ir disciplinos klausimais pakalbėti ne pro šalį…

22013-11-12 Nr-5Kai kurie treneriai nustatė datas ir pravedė susirinkimus, o Augustinui nepavyko, nes jis buvo iškomandiruotas į Lietuvos regbio rinktinę atstovauti klubą. Jo pareigą apsiėmė realizuoti Vidmantas ir Danila.

Praėjusį trečiadienį buvo sukviesti vaikai iš visų trijų vaikų globos namų į Antakalnį ir salėje įvyko susirinkimas. Taip pat buvo kviečiami dalyvauti ne tik vaikai bet ir jų auklėtojos, kad išgirstų apie ką kalbama ir kas siūloma jų vaikams. Pagal galimybes susirinkime dalyvavo auklėtoja iš Minties namų, dvi auklėtojos iš Antakalnio ir Antakalnio namų pavaduotoja. Susirinkimas vyko apie 2 valandas.

2013-11-12 Nr-6Pirmas žodis buvo suteiktas Danilai, kuris turėjo išvykti anksčiau. Vėliau Vidmantas ėmėsi vaikams dėstyti visas taisykles: treniruočių, disciplinos ir laisvalaikio. Taip pat kalbėjo apie motyvaciją mokytis ir gerinti savo elgesį. Vaikai buvo informuoti apie tolimesnes laisvalaikio keliones ir artėjančių renginių ypatumus ir pasirengimą jiems. Mūsų naujieji regbistai buvo informuoti, kad treniruotės nuo šios savaitės vyks prancūzų privačioje mokykloje.

Vaikams susirinkime buvo paaiškinta, kodėl su jais sportuoja ir laisvalaikiu užsiima Vidmantas ir jo pagalbininkai, ko mes visi laukiame ir tikimės iš šių vaikų.

Vėliau visi ilgai diskutavo įvairiais klausimais ir aptarė tai, ką išgirdo per susirinkimą. Kadangi vaikai labai žingeidūs klausimų buvo begalė, bet labiausiai tikimasi, kad jie suprato susirinkimo tikslą ir padarys išvadas.