Sekmadienį Akademijos moterų komanda varžėsi K. Radzevičiaus atminimo turnyre

Sekmadienį, birželio 9 d., Marijampolės „Sūduvos“ stadione įvyko K. Radzevičiaus atminimo regbio turnyras, kuris buvo organizuojamas pagerbti šalies moterų rinktinės trenerį bei moterų regbio pradininką Lietuvoje Kostantą Radzevičių.

Turnyre dalyvavo ir Vilniaus regbio akademijos moterų komanda. Nors prie komandos negalėjo prisijungti kapitonė Agnė Lankutytė, kuri vis dar gydosi traumą, gautą Europos moterų regbio čempionato metu, per pastarąsias savaites akademijos merginų gretas papildė naujos žaidėjos, kurioms varžybos Marijampolėje tapo tikru išbandymu.

Turnyras buvo nesėkmingas jau nuo pat pradžių. Po pirmųjų varžybų su Marijampole, centre žaidžiančiai Bernardai Bajorinaitei teko iškviesti greitąją medicininę pagalbą ir iš turnyro jai teko pasitraukti. Žaidžiant antrąsias varžybas su Kauno komanda, pirmojo kėlinio pabaigoje traumą patyrė Indrė Arlinskaitė ir taip pat turėjo praleisti likusias varžybas. Vis dėlto akademijos merginos sužaidė visas likusias varžybas ir dalyvavimą turnyre užbaigė.

Dėl pagrindinio prizo K. Radzevičiaus atminimo taurės varžėsi keturios moterų komandos: Marijampolės „Sūduvis“, Klaipėdos bei Kauno miesto komandos ir Vilniaus regbio akademija. Turnyrą laimėjo Marijampolės „Sūduvio“ komanda, antroji vieta atiteko Kauno komandai, o trečioji – Klaipėdos. Vilniaus regbio akademijos tarpe geriausia komandos žaidėja buvo pripažinta Sandra Maciulevičiūtė.

Nors turnyras ir nebuvo labai palankus akademijos merginoms, tačiau geros nuotaikos ir optimizmo komandai tikrai netrūko, todėl ateityje galima tikėtis ne tik pagausėjusio žaidėjų būrio, bet ir įdomių bei atkaklių kovų regbio stadione.

Daugiau nuotraukų: FOTO