Prisidedame prie Vilniaus regbio akademijos savanorių! Narimantas Grigaitis

Kiekvienas žmogus, prisidėjęs prie Vilniaus regbio akademijos veiklos, padeda akademijai tobulėti ir siekti aukščiausių rezultatų. Tai – indėlis į Lietuvos ateitį. Vienas iš VRA savanorių yra Narimantas Grigaitis.

Vyriškis tiek pasaulio, tiek Lietuvos regbiu susidomėjo prieš šešerius metus ir tik vėliau, DSC_0333kiek paaugus sūnui, pamanė, kad būtų šaunu, jei sūnus pradėtų žaisti regbį. Narimantas per pažįstamus susipažino su treneriu Vidmantu Valiu ir nusprendė nuvesti savo sūnų į pirmąją treniruotę, kuri, kaip ir galima tikėtis, buvo ne pati geriausia – jaudulys darė savo. Tačiau santykiai nenutrūko ir, prabėgus keleriems metams, treneris Narimanto paprašė nedidelės pagalbos, nuo kurios ir prasidėjo darni draugystė. Vėliau vyriškis išsiaiškino, kad Vidmantas ir Laurynas Vaičiūnas neseniai įkūrė Vilniaus regbio akademiją ir jiems praverstų kelios nuoširdžiai padedančios rankos. Pasak Narimanto,  tuo metu, kaip ir dabar, turėjęs daug noro ir galimybių prisidėti prie klubo.

DSC_0322

Kai savanorio pasiteiravau, kokius jausmus sukelia savanoriavimas Vilniaus regbio akademijoje, šis atsakė, kad tik teigiamus, nes gyvenime norisi daryti gera neatlygintinai.

Vyriškis, gyvenime užsiimantis statyba ir verslu, visuomet atranda laiko Vilniaus regbio akademijai ir linki kuo efektyvesnio klubo funkcionavimo, pergalių, klubo augimo tiek finansiškai, tiek socialiai ir žinoma – nuosavo stadiono.

Vienaip ar kitaip, Narimanto palinkėjimai pildysis, tik nebūkime tam abejingi!