Pralaimėjimas Plungėje 30-12

2013-05-18 Nr-1Akademijos vyrai neišlaikė visų rungtynių ir per antrą kėlinį pralošė labai svarbias Lietuvos regbio čempionato rungtynes. Visas pirmas trisdešimt minučių aikštėje vyko apylygė kova. 8-tą minutę šeimininkai pelnė tris taškus, bet kito rezultatyvaus epizodo reikėjo laukti pusvalandį. 37-tą minutę plungiškių gynybą pramušė ir žeminimą pelnė Edmundas Grybauskas, o 39-tąją Augustinas Terleckas. Mantas Visminas kartą realizavo.

2013-05-18 Nr-2Antrasis kėlinys prasidėjo įtemptai, bet laikui bėgant išryškėjo „Perkūno” persvara. 54-tą minutę pelnę žeminimą plungiškiai skirtumą sumažino iki dvejų. Pramušę pirmą skylę šeimininkai nebesustojo. Per kitas penkioliką minučių jie žeminimo dar tris kartus ir visiškai sulaužė akademikus. Rungtynės baigėsi užtikrinta Plungės pergale 30-12.

Pralaimėjimo kartelį Akademijos vyrai nusprendė nuplauti jūros vandeniu. Pirmiausiai jie apsilankė Klaipėdoje, kur išsimaudė ir pavalgė. Bet pajūris jų nepaleido ir vaikinai susigundė persikelti į Neringą. Jie naktį Nidoje pasivaikščiojo po kopas, o rytą sveikai pradėjo maudynėmis Baltijoje.

Pralaimėdama Plungėje Akademija stipriai sugadino savo galimybes kovoti dėl vietos finaliniame ketvirtuke. Kito savaitgalio rungtynės su RK „Šiauliai” gali būti lemiamos. Reikia manyti, kad kartu praleistas laikas pajūryje padės vyrams daug atsakingiau žiūrėti vienas į kitą ir pralaimėjimus pakeis pergalėmis.