Po trečio turo tapo aišku : Vilniaus „VRA-Tomosta“ tapo paplūdimio regbio „TOP“ lygos prizininkais ir užėmė III vietą

274413794_4930311410369402_6899087018480992285_nVasario 19d. įvyko paskutinis paplūdimio regbio „TOP“ lygos turas, kuriame ir paaiškėjo galutinė turnyro rikiuotė.
Trečiasis turas nebuvo toks sėkmingas akademikams kokio komanda tikėjosi ir jau pirmosios varžybos parodė, jog su kiekviena komanda reikia kovoti iki paskutinės rungtynių minutės.

Vilniaus „VRA-Tomosta“ komanda pirmąsias rungtynes žaidė grupėje su Šiaulių „Baltrex dubleriai“ komanda ir rungtynes pralaimėjo 3-4 (0-2). Antrąsias rungtynes žaidėme su Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ komanda, rungtynes pralaimėjome 2-8 (1-3). Grupėje iškovojome trečią vietą ir likome žaisti dėl 5-6 vietų. Dėl penktos vietos susitikome su Klaipėdos „Kuršiai-INBANK BEACH RUGBY TEAM“ komanda ir rungtynes laimėjome 3-2 (1-1), tai lėmė, jog trečiame ture iškovojome penktą vietą.

274179488_4930310897036120_909480012944484608_nGeriausiu rungtynių žaidėju pripažintas Julius Melnikas. Geriausiu komandos “Gralla Premium” gynėju išrinktas Tomas Kušlevič.

Tomas Kuslevic GRALA

“Pirmas rungtynes pradėjome grubiomis klaidomis gynyboje ir puolime. Atakoje netiksliai sužaisdavome, mesdavome kamuolius nežiūrėdami, bet kur ir bet kaip. Emociškai nesusitvarkėme, žaidėme padrikai ir skubėjome išlyginti rezultatą, buvo per daug individualus žaidimo. Antrame kėlinyje žaidimas jau buvo geresnis ir antras kėlinys buvo laimėtas, bet neužteko laiko, kad galėtume rezultatą išlyginti ir persverti savo naudai. Antrosiose rungtynėse susitikome su Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“, pirmajame kėlinyje dar pasipriešinome, bet antrajame subyrėjome visiškai, nebesilaikėme gynyboje tvarkos, kas kovojo, o kas tik stovėjo ir akimis palydėdavo varžovo atakas, taip nesugebėdami sugrįžti į žaidimą. Dėl penktos vietos susitikome su klaipėdiečiais ir rungtynes pradėjome dideliu tempu ir kovingumu, pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 1-1. Antrame kėlinyje atsitiesėme ir pradėjome daugiau kontroliuoti kamuolį bei gynyboje dirbti aktyviau ir atsakingiau. Gaila, kad trečiasis turas nenusisekė ir teko kovoti tik dėl žemesnių vietų, bet vis dėl to noriu pagirti savo komandos žaidėjus už ryžtą kovoti iki galo ir stengtis atsitiesti bei laimėti paskutines rungtynes.” – po III turo komentavo „VRA-Tomosta“ vyr. treneris Vidmantas Valys.

Galutinėje čempionato rikiuotėje “VRA-Tomosta” užėmė III vietą ir pasipuošė bronzos medaliais. Viso čempionato metu akademikai demonstravo ryžtą, norą ir charakterį. Fizinis pasiruošimas yra gerame lygyje ir tai turėtų motyvuoti žaidėjus, bei trenerius ruoštis sekantiems turnyrams ir varžyboms.

O jau ateinantį savaitgalį (vasario 26 d., šeštadienį) žaisime „Solvi“ taurės turnyre, Marijampolėje.