Pirmasis vaikų rudens stovyklos etapas

2021-11-13 Nr.2bLapkričio 13 dieną, šeštadienį, prasidėjo Vilniaus regbio akademijos organizuojama ir dalinai Vilniaus miesto savivaldybės finansuojama vaikų rudens stovykla “Pažink regbį ir Lietuvos istoriją”.

Pirmąjį stovyklos savaitgalį vaikai praleido “4 active“ sveikatingumo komplekse, Motiejiškių kaime. Pirmoji diena prasidėjo nuo basų kojų išbandymo ir vaikai iki sporto salės keliavo visiškai basomis per akmenimis grįstą kelią. Pasiekus sporto salę stovyklautojų jau laukė sveikatingumo specialistai, kurie supažindino su kvėpavimo technikomis, praktiniais pratimais ir vaikai turėjo puikią kvėpavimo treniruotę, kurioje gilinosi į taisyklingo kvėpavimo metodikas ir praktiką. Po paskaitos vaikai susirinko į bendrą erdvę stebėti Europos čempionato Trophy diviziono varžybas 2021-11-13 Nr.1bLietuva – Šveicariją, po varžybų laukė pirtis ir maudynės ežere, o po visų dienos pramogų ir sočios vakarienės stovyklautojai susirinko į konferencijų salę, kurioje žaidė įvairius linksmus ir muzikinius žaidimus, o prasidėjus poilsio laikui vaikai keliavo į savo kambarius.

Ankstyvas sekmadienio rytas prasidėjo nuo sočių pusryčių, o visiems pasistiprinus vaikai buvo suskirstyti į dvi komandas ir žaidė įvairius “4 active” sveikatingumo centro suplanuotus žaidimus, varžėsi estafetėse, atlikinėjo įvairias užduotis, šoko pagal vaizdo ekraną. Abi komandos pasirodė puikiai ir nugalėtojai buvo apdovanoti, o po visų apdovanojimų visi įsiamžino bendroje nuotraukoje.

2021-11-14 Nr.1bŠios stovyklos tikslas buvo bent trumpam atitraukti vaikus nuo socialinės medijos, mobiliųjų telefonų, kompiuterių ar televizorių, kad jie šį laiką praleistų aktyviai ir smagiai, kad kuo daugiau bendrautų ir komunikuotų vieni su kitais, todėl stovyklos vadovas Vidmantas Valys labai džiaugiasi prisidėjęs ir įgyvendinęs šį tikslą.

Vilniaus regbio akademija dėkoja sveikatingumo centrui „4active“ už profesionalų ir puikiai suplanuotą vaikų aktyvų laisvalaikį ir poilsį, dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei ir Ramūnui Skirmantui už paramą, stovyklos savanoriams, kurie stipriai prisidėjo prie stovyklos tikslo įgyvendinimo, taip pat ir tėveliams Orlovams bei Mantui, Regimantui ir Nojui.

Daugiau nuotraukų ar VIDEO