Pergalinga rudens etapo pradžia Panevėžyje 46-18

VRA-PRS 008Akademija savo kovas dėl pirmosios vietos antroje Lietuvos regbio čempionato grupėje pradėjo solidžia pergale susitikime su „Ryšių statyba”. Pirmieji akademikų taškai įvirto 9-ą minutę kartu su sunkiasvoriu Jonu Danielkum. Deja, panevėžiečiai netruko baudos smūgiu skirtumą aptirpdyti. Dar po dešimties minučių situacija pasikartojo. Akademikas Mantas Vaičius pelnė žeminimą, bet „ryšininkai” bauda skirtumą nedelsiant sušvelnino. Vis dėl to šeimininkų pasipriešinimas tuo ir baigėsi. 29-ą minutę žeminimą pelnė Tadas Rūkas, o 34-ą žemino ir taikliai realizavo Mantas Visminas. Kėlinys baigėsi ryškia, bet nieko dar negarantuojančia mūsiškių persvara 6-22.

VRA-PRS 023Antrasis kėlinys akademikams prasidėjo tiesiog puikiai. Jau pirmą minutę savo antrąjį žeminimą pelnė Mantas Vaičius, o kitas Mantas realizavo. Šeimininkai rankų nenuleido ir 48-ą minutę žemino bei realizavo. Akademija po kelių minučių atsakė tuo pačiu. Šįkartą pasižymėjo sau nebūdingoje pozicijoje, vėjeryje, žaidęs Artūras Miežys. Eksperimentą galimą laikyti labai pavykusiu, nes po dar trijų minučių Artūras pelnė savo antrąjį žeminimą. Nors akademikų persvarą buvo užtikrinta, drausmės komandoje trūko ir už grubų poelgį dešimčiai minučių poilsio buvo pasodintas Albert Liberman. Toje pat situacijoje panevėžiečiai pelnė žeminimą.

VRA-PRS 020

Rungtynes hat trick’u užbaigė Vaičius. Po dviejų pertraukos į regbį grįžęs akademikas puikiai žaidė gynėjo pozicijoje. Tiek puolime, tiek gynyboje jo darbas buvo nepriekaištingas. M.Vaičius reikšmingai prisidėjo surišant vėjerį ir buvo pripažintas VRA geriausias rungtynių žaidėjas, kuriame šįkart be Miežio sau neįprastose pozicijose žaidė dar du grumtynių žaidėjai Algis Žvinklys ir Marius Kymantas.