Pergalė pirmose atkrentamosiose Baltic Top League rungtynėse 18-11
Pirmas atkrentamąsias rungtynes VRA-Tomosta komanda laimėjo 11-18

Pirmas atkrentamąsias rungtynes VRA-Tomosta komanda laimėjo 11-18

Vilniaus regbio akademijos-Tomostos regbininkai iškovojo neužtikrintą, bet labai svarbią rungtynėse su Vilniaus „Geležinio vilko” komanda. Susitikimas dėl 5-8 vietų prasidėjo abiejų komandų klaidomis, o žaidimas vyko ties aikštė viduriu.

Pirmuosius taškus 11 minutę baudos smūgiu pelnė rungtynių šeimininkai „Geležinio vilko” regbininkai, bet persvaros išlaikyti jiems nepavyko. Iškart po pradinio smūgio prasižengė „Vilko” regbininkas, taip suteikdamas Mantui Butkevičiui progą išlyginti rezultatą. Baudų virtinė tęsėsi ir 15 minutę už nuošalę buvo nubausti Akademijos regbininkai. „Geležinis vilkas” taikliu baudos smūgiu vėl išsiveržė į priekį.

Įpusėjus kėliniui Mantas Butkevičius tiksliu smūgiu perkėlė žaidimą prie „Geležinio vilko” įskaitinio ploto. Spaudžiami varžovai netruko suklysti. Baudą ties 5 metrų linija įžaidęs Karolis Mikelaitis. Pats prakirto nespėjusių sureaguoti gynėjų gretas ir pelnė pirmąjį rungtynių žeminimą. Mantas Butkevičius realizavo.

VRA vyrai ginėsi iš visų jėgų, neleido varžovui lengvai pelnyti taškų

VRA vyrai ginėsi iš visų jėgų, neleido varžovui lengvai pelnyti taškų

Nepraėjus nė 5 minutėms „Geležinio vilko” regbininkai pakartojo savo klaidą. Akademikai greitai iš baudos įžaidė kamuolį ir Karolis Mikelaitis vėl pelnė žeminimą. Deja, šįkart realizacija buvo netiksli. Likusią kėlinio dalį komandos grumėsi aikštės viduryje kartodami klaidas. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 6-15.

Antrame kėlinyje komandoms nedžiugino žiūrovų gražiu žaidimu. Vėl buvo daug techninio broko ir pražangų. Akademikai nuolat vėlavo atsitraukti iš nuošalės. Už ore numuštą kamuolį geltoną kortelę gavo Mantas Butkevičius. Po poros minučių už diskusiją su teisėju iš aikštės dešimčiai minučių buvo išvarytas ir Artūras Miežys. Likę 13 akademikų gynėsi iš paskutiniųjų jėgų. „Vilkas” perėmė iniciatyvą ir ištampė gynybos gretas. Sutraukę akademikus prie vartų jie greitai sužaidė į kraštą ir pelnė pirmą žeminimą. Realizacijos smūgis iš nepatogaus kampo buvo netikslus.

VRA vyrai ginėsi iš visų jėgų, neleido varžovui lengvai pelnyti taškų Nr.2

VRA vyrai ginėsi iš visų jėgų, neleido varžovui lengvai pelnyti taškų Nr.2

„Vilkai” nesiliovė spaudę, bet techninės klaidos ne kartą išgelbėjo akademikus. Galiausiai į aikštę grįžus išvarytiems žaidėjas žaidimas susilygino. Perėję į varžovų pusę akademikai puikiai žaidė skiriamosiose grumtynėse ir privertė „Vilką” prasižengti. Manto Butkevičiaus smūgis buvo taiklus ir padidino akademikų persvarą iki septynių taškų.

Paskutines dešimt minučių komandos daug vargo ir ilsėjosi. Taiklūs Manto Butkevičiaus smūgiai padėjo išlaikyti teritorinę persvarą. Baigiantis laikui „Vilkas” kilo į puolimą, bet akademikai atrėmė ataką ir išstūmę varžovą į užribį baigė susitikimą. Pirmas atkrentamąsias rungtynes dėl 5-8 vietų VRA-Tomosta laimėjo 11-18. Geriausiu „VRA-Tomosta“ komandos žaidėju išrinktas – Nika Panchulidze (legionierius iš Gruzijos).

Atsakomąsias rugntynėse šeimininkų teisėmis Akademija žais jau šį šeštadienį 14 valandą. Kviečiame visus vilniečius ir klubo draugus palaikyti komandą lemiamoje kovoje.

Daugiau nuotraukų iš rungtynių

Rungtynes galite peržiūrėti per nuoroda