Paskutinės sezono rungtynės 14-25

2013-10-26 Nr-3Akademija sužaidė savo geriausias rungtynes su Šiaulių „Šiauliai”, bet iki pergalės pritrūko jėgų. Pirmajame kėlinyje komandos atkakliai kovėsi ir pirmąjį žeminimą 12-ą minutę pelnė Robertas Žuravskis. Eimantas Badaška realizavo. Svečiai sugebėjo vienu žeminimu skirtumą sumažinti, o antru – išsiveržti į priekį. Vis dėlto kėlinys baigėsi akademikų naudai, nes 38-ą minutę antrą kartą pasižymėjo Robertas ir Eimantas realizavo.

2013-10-26 Nr-5Po pertraukos mūsiškiai sustojo, o Šiauliai tuo netruko pasinaudoti. 50-ą minutę žemino Gytis Balčiūnas ir vienu tašku išvedė savo komandą į priekį. 58-ą minutę penkis taškus pelnė Darius Selenis, tik dar labiau atitolindamas svečius. Nors šešių taškų skirtumas buvo visai nedidelis, akademikams tiesiog stigo jėgų perimti iniciatyvą į savo rankas. 71-ąją G. Balčiūnas pelnė savo trečiąjį žeminimą, galutiniai atimdamas iš mūsiškių viltį iškovoti pergalę.

Akademijos vyrai atkakliai kovėsi didžiąją dalį rungtynių, bet lemiamu metu pritrūko ištvermės ir išminties tam, kad palaužtų techniškus varžovus. Prieš akis ilgas tarpsezonis, todėl reikės ieškoti būdų kaip paįvairinti fizinio pasirengimo treniruotes tikru žaidimu su tikrais varžovais. Metai iš metų tvirtėjanti komanda turi neprarasti tempo, kad kitas sezonas prasidėtų pergalėmis net su istoriškai stipresniais varžovais.

Luko Miglino PHOTO