Paplūdimio regbio čempionatas Klaipėdoje

2020-07-27 Nr.7Liepos 25 dieną „VRA-Tomosta“ komanda kartu su treneriais V. Valiu ir G. Chubinidze vyko į Klaipėdą, kur dalyvavo 2020 m. Lietuvos paplūdimio regbio čempionate. Dalyvavo šešios komandos: Vilniaus „VRA-Tomosta“, „Klaipėdos RK „Kovas“, Šiaulių „Baltrex-PRC-1“, Šiaulių „Baltrex-PRC-2“, Panevėžio RK „Klevas PRS“ ir Plungės RK „Perkūnas“.

Pirmosiose rungtynėse Vilniaus „VRA-Tomosta“ susitiko su Šiaulių „Baltrex-PRC-2“ komanda, VRA rungtynes laimėjo 3-2. Antrosios rungtynės vyko tarp Vilniaus „VRA-Tomosta“ ir Šiaulių „Baltrex-PRC-1“ komandos, rungtynės baigėsi lygiosiomis 4-4. Trečiosiose rungtynėse Vilniaus „VRA-Tomosta“ susitiko su Plungės RK „Perkūnas“ komanda, 2020-07-27 Nr.8VRA rungtynes laimėjo 10-4. Ketvirtąsias rungtynes Vilniaus „VRA-Tomosta“ žaidė su Klaipėdos RK „Kovas“ komanda, VRA rungtynes pralaimėjo 1-5. Penktosios rungtynės vyko tarp Vilniaus „VRA-Tomosta“ ir Panevėžio RK „Klevas PRS“ komandų, VRA rungtynes laimėjo 5-2. Bendroje įskaitoje Vilniaus „VRA-Tomosta“ komanda iškovojo trečią vietą. Mantas Butkevčius buvo pripažintas griausiu šių varžybų žaidėju.

Komanda galėjo sužaisti ir geriau, bet kadangi šiuo metu žaidėjai atostogauja, tai ir rungtynėms nebuvo sąlygų stipriau pasiruošti –  kalbėjo treneris V. Valys.

Jau šį šeštadienį vyrų komanda dalyvaus paplūdimio turnyre Sopote (Lenkija).