„Mažoji“ taurė ketvirtus metus iš eilės lieka „VRA-Tomosta“ rankose
Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų R15 komanda Lietuvos „Mažosios“ taurės NUGALĖTOJA

Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų R15 komanda Lietuvos „Mažosios“ taurės NUGALĖTOJA

Vyrų komanda „VRA-Tomosta“ birželio 19 d. Šiauliuose žaidė paskutiniąsias 2021 m. Lietuvos regbio federacijos R-15 „Mažosios“ taurės čempionato rungtynes. Čempionate dalyvauja 5 komandos: Vilniaus „VRA-Tomosta“, Vilniaus „Geležinis vilkas“, Šiaulių „Šiauliai-Apsaga“, Šiaulių „Baltrex-ŠPRC“ ir jungtinė Klaipėdos ir Plungės komanda „Kuršiai-Perkūnas“.

Varžybos vyko tarp Vilniaus „VRA-Tomosta“ ir Šiaulių „Šiauliai-Apsaga“ komandų. Jau rungtynių pradžioje „VRA-Tomosta“ nusprendė viską imti į savo rankas, rodė komandos pranašumą. 2 min. Jurgis Urbonas prispaudė kamuolį įskaitiniame plote (5 taškai). Po 2 min. Dainius Žepnickas pakartojo kamuolio prispaudimą ir pelnė komandai dar 5 taškus. 9 min. Aurimas Streckis darkart varovų pusėje prispaudė kamuolį (5 taškai), o Danas Karapetjanas trečiu bandymu realizavo pirmą realizacijos smūgį (2 taškai) ir rezultatas tapo 17-0, „VRA-Tomosta“ komandos naudai. 17 min. Danas Karapetjanas pataikė baudos smūgį ir pelnė 3 taškus (rezultatas 20-0). 19 min. Alvidas Pritulskis 2021-06-19 Nr.3bprispaudė kamuolį varžovų įskaitiniame plote (5 taškai), o Danas Karapetjanas taikliai smūgiavo realizacijos smūgį ir pelnė 2 taškus (rezultatas 27-0). 25 min. Artūras Miežys, įsiveržęs į varžovų įskaitinį plotą, prispaudė kamuolį (5 taškai), o Danas Karapetjanas ir toliau taikliai smūgiavo realizacijos smūgį (2 taškai) (rezultatas 34-0). 30 min. Aurimas Streckis varovų pusėje prispaudė kamuolį, pelnydamas 5 taškus komandai (rezultatas 39-0). 35 min. Ernestas Norkus prasiveržė pro kelis varžovus ir pelnė 5 taškus, o Danas Karapetjanas ir toliau žaidė rezultatyviai, pelnė dar 2 taškus, (rezultatas 46-0). 38 min. Žilvinas Kungys ir 40 min. Danas Karapetjanas prispaudė kamuolius įskaitiniame plote, pelnė po 5 taškus. Pirmasis kėlinys baigėsi 56-0 „VRA-Tomosta“ komandos naudai.

Antrame kėlinyje, apie 15 min. vyko aikštėje ligi kova ir tik 54 min. Orio Clement pelnė prispaudimą (5 taškai), o Danas Karapetjanas ir toliau taikliai smūgiavo realizacijos smūgį (2 taškai) (rezultatas 63-0). 58 min. Danas Karapetjanas prispaudė kamuolį (5 taškai) ir pats realizavo 2 taškus, rezultatas didėjo iki 70-0. 65 min. Šiaulių komandai pavyko pelnyti prispaudimą ir realizuoti 2 taškus. 80 min. Jurgis Urbonas pelnė paskutiniuosius 5 taškus komandai.

2021-06-19 Nr.9bVaržybos Vilniaus „VRA-Tomosta“ ir Šiaulių „Šiauliai-Apsaga“, 75-7 (pirmas kėlinys 56-0, VRA naudai), „VRA-Tomosta“ šventė pergalę. Vilniaus „VRA-Tomosta“ komanda Lietuvos regbio federacijos R-15 „Mažosios“ taurės čempionate iškovojo I vietą. „VRA-Tomosta“ komanda tai parkartojo penktą kartą, niekas iš dalyvių dar nėra tiek kartų iškovojęs „Mažosios“ taurės. Ketvirtus metus iš eilės Taurė lieka „Vilniaus regbio akademija“ komandos rankose. Geriausiu „VRA-Tomosta“ komandos žaidėju išrinktas – Žilvinas Kungys.

Šioms rungtynėms ruošėmės atsakingai, – kalbėjo treneris, – norint laimėti čempionatą, komanda privalėjo laimėti paskutiniąsias varžybas. Žinojome ir tai, kad neturime dalies komandos žaidėjų, kurie buvo pagrindinėje komandos sudėtyje, nes jie buvo traumuoti (A.Terleckas, M. Butkevičius, T. Grigaitis, D. Alenskas, A. Baltruškevičius, Z. Kleiza, M. Maslianikas). Aš labai džiaugiuosi komandos vyrais, šaunu tai, kad kiti žaidėjai puikiai

Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda iškovojo 2021 m. R-15 „Mažąją“ taurę

Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda iškovojo 2021 m. R-15 „Mažąją“ taurę

įsiliejo į žaidimą ir žaidė puikiai, – džiaugėsi treneris. Pagaliau vyko suderintas žaidimas, komanda vykdė trenerio duotus nurodymus. Antrame kėlinyje buvo galima šiek tiek atsipalaiduoti, o į aikštelę leisti žaisti žaidėjus, turinčius mažesnę patirtį, kad jie galėtų pažaisti bei pasisemti patirties. Puikiai į žaidimą įsijungė ir Julius Valacka bei savo pirmąsias rungtynes debiutavęs Aivaras Butkus. Labai gerai žaidimui vadovavo ir žaidė Domantas Stravinskas, – džiaugėsi komandos treneris. Aštriai atakavo ir varžovų gynybą prakirtinėjo veteranas Vilius Kucinas.

Treneris V. Valys, komandos vardu dėkoja visiems žaidėjams bei sirgaliams, kurie palaikė „VRA-Tomosta“ komandą ne tik paskutinėse varžybose, bet ir per visą čempionatą. Dabar komanda išeina trumpam pelnytų vasaros atostogų. O savo sirgalių lauks kitose varžybose, apie kurias būtinai skalbsime informaciją.

Daugiau Vitos Jevtušenkienės nuotraukų