Matas Jurevičius sekmadienį Anglijos „Premiership“ lygoje rungtynes pradeda startinėje sudėtyje

241352099_5248920931790787_8422839621198434008_nŠį sekmadienį, vasario 13 d. Londono „Harlequins“ rungtyniaujantis lietuvis ir Vilniaus regbio akademijos bendruomenės narys Matas Jurevičius pradės varžybas startinėje sudėtyje Anglijos “Premiership Rugby“ lygoje rungtynėse prieš Londono „Saracens“.

„Harlequins“ turnyrinėje lentelėje po 14 varžybų rikiuojasi ketvirtoje vietoje, o būsimi varžovai „Saracens“ antri. Rungtynių svarba yra labai didelė, tad Vilniaus regbio akademijos bendruomenė džiaugiasi, jog Matas dalyvauja tokio aukšto lygio varžybose ir juo pasitiki treneris. Sportininkas pasidalino savo įspūdžiais ir atsakė į kelis klausimus.

Matai, koks jausmas pakliūti į startinę sudėtį ir žaisti aukščiausioje Anglijos lygoje?

Aš labai džiaugiuosi, kad mane paėmė į startinę sudėtį. Žaisti „Premiership“ lygoje yra mano svajonė ir manau, jog ji pildosi.

Kaip sekasi jūsų komandai? Kokie tikslai keliami šiam sezonui?

Mūsų komanda jauna ir stipri, bet gaila, jog mūsų komandos žaidėjai žaidžia ir Anglijos rinktinėje ( šiuo metu vyksta SIX NATIONS čempionatas kuriame rungtyniauja ir Anglijos rinktinė) ir mums sunkiau žaisti be jų „Premiership“ lygoje. Tikslai komandos aiškus – apsaugoti čempionų titulą.

Ką palinkėtum Vilnaus regbio akademijos jaunimui, ką reiktu daryti, kad pasiekti tokį lygį? Ar užtenka bendrų treniruočių ar reikia dirbti ir individualiai?

Manau, jog reikia daug žaisti, daug stebėti aukšto lygio varžybas, mokintis iš to ir jeigu nori pasiekti aukštų rezultatų turi dirbti daugiau už kitus.

Linkime sėkmės Matui sekmadienį varžybose. O jeigu norite palaikyti Matą Jurevičių ir stebėti varžybas gyvai, tai galite padaryti per VIAPLAY platformą. Rungtynės vasario 13d. prasideda 14:55 Lietuvos laiku.