Lietuvos žiemos paplūdimio regbio čempionatas

2020-02-08 Paplūdimio regbis-1Sausio 8 d., Vilniuje, Smėlio arenoje, vyko 2020 m. Lietuvos žiemos paplūdimio regbio čempionatas. Čempionate dalyvauja keturiolika komandų: Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“, Šiaulių „Vairas-Kalvis-Jupoja“, Šiaulių „Šiauliai“, Šiaulių „Baltrex-ŠPRC“, Šiaulių „Vairas-Citma“, Kauno „Ąžuolas“, Vilniaus „VRA-Tomosta“, Vilniaus „SM Tauras-VRA“, Vilniaus „Geležinis vilkas“, Vilniaus „Geležinis-vilkas-2“, Panevėžio „Klevas-PRS“, „Klaipėdos kovas“, Minsko „Harugva“, Plungės „Perkūnas“. Į varžybas treneris V. Valys vyko su dviem komandomis: „VRA-Tomosta“, „SM Tauras-VRA“.

Visos komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Vilniaus „VRA-Tomosta“ komanda žaidė A grupėje, o Vilniaus „SM Tauras-VRA“ antroji komanda žaidė B grupėje.

2020-02-08 Nr.3Pirmosios rungtynės: Vilniaus „VRA-Tomosta“ susitiko su Šiaulių „Vairas-Citma“ komanda, VRA rungtynes laimėjo rezultatu 3-1. Antrosios rungtynės: Vilniaus „VRA-Tomosta“ susitiko su Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ komanda, VRA rungtynes pralaimėjo rezultatu 2-8. Trečiosios rungtynės: Vilniaus „VRA-Tomosta“ susitiko su Plungės „Perkūnas“ komanda, VRA rungtynes pralaimėjo rezultatu 2-4.

A grupėje Vilniaus, Šiaulių ir Plungės komandos surinko po vienodai 5 taškų, buvo traukiami burtai, sėkmė nusišypsojo Vilniaus „VRA-Tomosta“ komandai, kuri grupėje užėmė antrą vietą ir liko kovoti dėl 5-8 vietų. Pusfinalyje „VRA-Tomosta“ susitiko su Baltarusijos Minsko „Harugva“ komanda, po sunkių ir įtemtų rungtynių VRA komanda šventė pergalę 4-3 ir iškovojo teisę kovoti dėl 5 vietos. Finale, dėl penktos vietos, „VRA-Tomosta“ susitiko su Panevėžio komanda „Klevas-PRS“, rungtynės buvo laimėtos rezultatu 5-0 ir VRA komanda žiemos paplūdimio čempionate iškovojo penktą vietą. Geriausias VRA komandos žaidėjas Aleksas Baltruškevičius, kuris rudenį grįžo iš Afrikos ir vėl prisijungė prie VRA komandos.

2020-02-08 Nr.1Vilniaus „SM Tauras-VRA“ antroji komanda žaidė B grupėje. Pirmosios rungtynės: Vilniaus „SM Tauras-VRA“ susitiko su Baltarusijos Minsko „Harugva“ komanda, rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 5-5. Antrosios rungtynės: Vilniaus „SM Tauras-VRA“ susitiko su Vilniaus „Geležinis vilkas-2“ komanda, VRA rungtynes pralaimėjo rezultatu 2-4. Trečiosios rungtynės: Vilniaus „SM Tauras-VRA“ susitiko su Kauno „Ąžuolas“ komanda, VRA rungtynes pralaimėjo rezultatu 2-7. Vilniaus „SM Tauras-VRA“ komanda iškovojo ketvirtą vietą ir liko kovoti dėl 13-14 vietų. Vilniaus „SM Tauras-VRA“ komanda susitiko su Šiaulių „Vairas-Citma“ komanda, deja rungtynės nebuvo sėkmingos (VRA rungtynes pralaimėjo rezultatu 7-1), SM Tauras-VRA“ liko paskutinėje 14 vietoje.

Geriausias VRA antros komandos žaidėjas Julius Melnikas.

Treneris V. Valys paminėjo, kad komandos dar negali demonstruoti žaidybinės patirties ir įgytos praktikos, nes žiemos metu buvo dagiau dirba ties fiziniu sportininkų pasirengimu. „Smagu, kad mes turėjome galimybę čempionate matyti dvi VRA komandas. Visi žaidėjai galėjo pažaisti. Prie komandos prisijungė ir perspektyvus jaunių komandos žaidėjas Arijus Traigys, kuris nenusileido kovodamas su vyresniais ir didesnę patirtį turinčiais žaidėjais“, – teigė komandų treneris V. Valys.

Video nuoroda