Lietuvos vaikų ir jaunučių-B regbio pirmenybės prasidėjo „Tomosta” taure Vilniuje

2013-05-20 Nr-0Saulėtą dieną net 150 vaikų grumėsi aikštėje, gindami savo klubų garbę. Abejose amžiaus grupėse triumfavo Šiaulių komandos. Vaikų turnyrą laimėjo „Vairas-Klevas”, tarp jaunučių geriausiai pasirodė „BaltRex-Klevas”. Akademijos komandoms ant garbės pakylos užkopti nepavyko, bet klubo jauniausieji smagiai praleido laiką ir įgijo geros patirties bei sportinio pykčio. Akademikai dabar truputį rimčiau pasitreniruos ir kitame ture įrodys nesą iš kelmo spirti.

2013-05-20 Nr-1

Vaikų gretose labai puikiai Vilniui atstovavo Lukas Žukauskas ir Marija Lemzekova. Jie pelnė atitinkamai 35 ir 30 taškų, rezultatyvumu nusileisdami tik dviem „Vairo” regbininkams. Akademijos jaunučiai savo turnyre užėmė ketvirtą vietą, bet pelnytų taškų gausa neišsiskyrė nei vienas žaidėjas.

„Tomosta” turnyre pasivaržyti progą gavo ir patys jauniausieji Lietuvos regbio mylėtojai. Septynmečiai draugiškai vaikė vieni kitus, žaisdami vadinamą „plėšikų” regbį. Čia varžovą sulaikyti galimą nuo liemens nuplėšus lipnią juostelę.

Vieno iš pagrindinių Akademijos rėmėjų, „Tomosta”, vardu pavadintas turnyras buvo didžiulė šventė. Tokiu pat principu birželio 5 dieną Vilniuje bus surengtas kito klubo rėmėjo, „TeleTRADE”, turnyras. Ten Lietuvos pirmenybėse grumsis jaunučių-A amžiaus grupės regbininkai ir regbininkės.

Daugiau nuotraukų: FOTO-1, FOTO-1