Kontrolinės vyrų komandos varžybos Kaune

2020-05-31 Nr.12Sekmadienį, gegužės 31 d., po ilgos pertraukos regbis vėl žaidžiamas. Po sušvelninto karantino sąlygų sportininkų atžvilgiu, vyrų komanda žaidė pirmąsias varžybas. Varžybos buvo žaidžiamos Kaune su Kauno „Ąžuolo“ komanda. Komandos treneris V. Valys šias varžybas įvardina, kaip pasiruošimą prieš 2020 m. Lietuvos taurės finalą.

Karantino metu Lietuvoje nebuvo galima vykdyti numatytų treniruočių. Treneris džiaugiasi, kad komandos sportininkai buvo sąžiningi ir aktyviai dirbo nuotoliniu būdu, individualiai. Vykdė jiems pateiktas sporto programas ir daug sportavo gryname ore. Sušvelnėjus karantino sąlygoms, vyrų komanda tik 2 savaites iki varžybų turėjo komandines treniruotes, bet ir jos buvo vykdomos sąlyginai, nes nėra galima atlikti kontaktinių užsiėmimų, teko palaikyti tik fizinį pasirengimą ir techniką.

2020-05-31 Nr.11Pirmasis kėlinys pradėtas sėkmingai, vilniečiai daug puolė, per pirmąsias 20 min. rezultatas buvo 2-0, vilniečių naudai. Po to vyko gynimasis, nes kauniečiai pradėjo atakuoti, tada rezultatas pasikeitė kauniečių naudai, 0-2. Žaidimas klostėsi sunkiai, nes kai kurie žaidėjai žaidė ne savo pozicijose ir buvo sunku žaisti komandinį žaidimą. Kai komandos įsižaidė, vyko gražus, bet įtemptas žaidimas. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 20-30. Kauno „Ąžuolo“ komanda šventė pergalę.

„VRA-Tomosta“ gretose geriausiu žaidėju pripažintas Tomas Kušlevič. Sportininkas gerai dirbo gynyboje ir aktyviai įkirsdavo atakose, – teigė komandos treneris V. Valys.

Birželio 6 d., 14:00 val. Vingio parko regbio stadione vyks 2020 m. Lietuvos taurės finalas, kuriame susitiks dvi Vilniaus komandos.