Klaipėdoje vyko Lietuvos atvirasis TELETRADE paplūdimio regbio čempionatas

2013-07-29 Nr-1Akademijos regbininkai ir vasarą neapleidžia savo mėgstamiausios sporto šakos. Nors į treniruotes renkasi negausiai, į TeleTRADE Lietuvos paplūdimio regbio čempionatą Smiltynėje susirinko gan skaitlingai. Net būtų pavykę žaisti dvejomis vyrų komandomis, tačiau ne visi klubo nariai supranta, ką reiškia punktualumas. Akademijos merginų gretas savo ruožtu papildė kaunietės Eglė ir Gintarė.

2013-07-29 Nr-2Pačiose varžybose vilniečiai nespindėjo. Abejoms komandoms pavyko iškovoti tik po pergalę. Vyrai susitikimuose su Plungės „Perkūnu” ir Šiaulių „BaltRex” ryškiai nusileido meistriškumu. Varžovai žaidė greitais perdavimais ir maudė lėtą akademikų gynybą. Vyrų čempionatą laimėjo Šiaulių „Vairas”, kuris turnyre tiesiog neturėjo sau lygių, o finale nesunkiai sutriuškino plungiškius. Merginų grupėje čempionėmis eilinį kartą tapo Marijampolės „Sūduvis”. Verta paminėti, kad akademikės susitikime su nenugalimosiomis suvalkietėmis sužaidė visai neblogai, nusileisdamos tik 10-25.

2013-07-29 Nr-3Po turnyro visas Akademijos ekipažas nepabiro, o iškart sunėrė į jūrą atgaivinti karčio ir žaidimo išvargintų kūnų. Akademikai taip pat nusifotografavo prie šio paplūdimio regbio čempionato ir savo pagrindinio rėmėjo TeleTRADE reklaminio skydo.

Trečią kėlinį Vilniaus regbininkai susirengė Nidoje. Pavakarieniavę turistai sulindo į Akademijos autobusiuką ir pasileido ieškoti nakvynės Neringos kopose. Šviečiant ryškiam mėnuliui, akademikai truputį pašėlo, sugulė kas kur ir užsiklojo žvaigždėtu dangumi.

Daugiau nuotraukų: FOTO