Kelionė į Druskininkus

2013-12-01 Nr-1Prieš gerus kelis mėnesius treneris Vidmantas pradėjo planuoti kelių dienų kelionę su vaikais iš globos namų. Tai turėjo būti dalis gerumo akcijos, kuria norėta atsidėkoti vaikams už jų pastangas gerinant savo mokslo, elgesio ir sporto pasiekimus. Ilgai buvo ieškota rėmėjų ir norinčių padėti- prisidėti prie šio renginio. Į kelionę buvo atrinkti labiausiai nusipelnę vaikai iš Antakalnio, Žolyno ir Minties namų. Viso 24 vaikai.

Lyg ir viskas buvo sudėliota į vietas, tačiau likus savaitei iki išvykos, atėjo žinia, kad Druskininkų vandens parkas užsidaro profilaktiniam remontui. Taigi, kad nenuvilt vaikų, Vidmantas su Rita padirbėjo ir rado rėmėją, kuris apmokėjo vandens pramogas Vilniaus Vichy vandens parke.

2013-12-01 Nr-3Lapkričio 28 dienos ankstyvą rytą Vidmantas su ištikimais pagalbininkais Rita ir Algimantu, bei prie jų prisidėjusiais Povilu (buvęs regbio tarpmokyklinių žaidėjas) ir Juliumi Namavičiumi atvyko pasiimt vaikų. Vaikai žinojo, kad važiuos į Druskininkus, bet neturėjo supratimo, kokios pramogos jų laukė.

Pirmoji stotelė buvo prekybos ir pramogų centre Ozas įsikūręs fitneso klubas VS- FITNESS, kur vaikai ir juos lydintys suaugę dvi valandas galėjo pasportuoti ir sudalyvauti fitneso užsiėmimuose, kuriuos mielai pravedė Antanas Sakalauskas ir klubo treneriai. Gerokai apšilusi kompanija nusifotografavo prie Ozo centro eglutės ir nuskubėjo į vandens parką. Ten vaikai daugiau nei tris valandas turškėsi baseinuose, išdykavo, o sušalę bėgdavo pasišildyti į turkišką garinę pirtį. Daugiausia džiaugsmo vaikams teikė pasivažinėjimai vamzdynais, kuriuose Vidmantas, o vėliau ir Rita sugebėjo apsiversti. Po maudynių visi gerai išsidžiovino ir keturių automobilių kortežas papuoštas VRA atributika pajudėjo į sostinės senamiestį, kur vienoje iš kavinių Tilto gatvėje visų jau laukė sotūs pietūs.

2013-12-01 Nr-4Sočiai papietavę ir aptarę pusdienio įspūdžius visi sušoko į automobilius ir išrūko link Druskininkų. Bet niekas, net suaugusieji nežinojo kas jų laukia Druskininkuose. Po pusantros valandos kelionės kompanija privažiavo „Mineralinius Apartamentus“ esančius pačiame miesto pakraštyje. Visus pasitiko Ingrida ir įteikusi raktus nuo viešbučio išvyko namo. Pasirodo kompanijai buvo patikėtas visas viešbutis su liukso apartamentais.

2013-12-01 Nr-5Tačiau ilgai neteko džiaugtis, nes reikėjo skubėti į Sūkurio klubą kur vaikų laukė keturi boulingo takai ir vaišės. Vaikai pasidalino į komandas ir smagiai pažaidė boulingą. Apie dešimtą valandą vakaro visi grįžo į viešbutį. Vaikams buvo pasakyta, kad jau reikės ilsėtis, tačiau tai buvo tik pokštas. Jie nė nenumanė, kad Rita ir Povilas, Vidmanto pavedimu, paruošė gimtadienio staigmeną Krystynai. Vaikai ir suaugusieji ją pasveikino, Vidmantas įteikė dovaną, buvo įneštas tortas su žvakutėmis ir visi skanavo giros. Antakalnio vaikai taip pat neatsiliko ir įteikė Vidmantui padėką su piešiniais ir linkėjimais nuo jų vaikų. Po to vaikai galėjo dūkti iki soties. Šurmulys viešbutyje nutilo gerokai po pirmos valandos nakties.

2013-12-01 Nr-6Devintą valandą ryto visus prabudino viešbučio darbuotojos paruošusios karališką švedišką stalą pusryčiams. Vaikai sočiai papusryčiavo ir laukė tos- dvyliktos valandos, kada galės vykti į Druskininkų Snow Areną.

Atvykus į Snow areną visi buvo paruošti „maudynėms“ sniege. Gavo aprangas, batus ir visą kitą amuniciją. Įdomiausia buvo tai, kad beveik visi išskyrus du – Vidmantą ir Viktorą pasirinko čiuožti snieglentėmis. Likę du- slidėmis. Instruktorius pamatęs tokią kompaniją susiėmė už galvos, bet pakankamai greitai atsitokėjo ir ėmėsi mokyti entuziastų. Keli čiuožikai su Rita priešakyje neilgai kankinosi ir nutarė, kad reikia keisti slidinėjimo instrumentus. Rita beje nutarė užsidėti batus ir eiti gelbėti mažuosius, kuriems nepavykdavo atsistoti ar užsisegti apkaustų.

2013-12-01 Nr-7Po beveik trijų valandų pasičiuožinėjimų visi persirengė ir patraukė pietauti į arenos restoraną. Snow arena vaikus vaišino hamburgeriais su bulvytėmis fri ir daržovėmis bei gėrimais. Po pietų Algimantas nuėjo pasikalbėti su administracija ir vaikams buvo padarytas dar vienas siurprizas- visiems buvo leista pusvalandį padūkti laipiojimo zonoje pačiame pastate. Tai buvo Karolio svajonė, kurios jis net nesitikėjo išsipildysiant. Po paskutinės pramogos apie penktą valandą vakaro visi sugužėjo į arenos foje, susirinko daiktus ir čia- vėl siurprizas: Vidmantas apdovanojo labiausiai pasižymėjusius disciplina kelionės metu vaikus. Viktoriją už pareigingumą ir pagalbą visiems kelionės metu marškinėliais, Pavelą kepuraite, o Večiaslavą džemperiu už tvarkos palaikymą. Taip pat pats mažiausias kelionės dalyvis Marekas gavo dovanų VRA juostelę raktams kaip motyvaciją ateičiai.

Visi padėkoję Snow arenos administracijai ir padovanoję VRA šaliką atminčiai labai nenorom bet turėjo sėst į automobilius ir judėti link Vilniaus. Kelionės metu visi išskyrus vairuotojus miegojo. Atsibudo tik automobiliams pasiekus galutinį tašką – globos namus.

Norėtume padėkoti visiems prisidėjusiems prie šios akcijos: kelionės dalyviams-Vidmantui, Algimantui, Juliui, Povilui ir Ritai. O labiausiai rėmėjams: Antanui Sakalauskui ir jo komandai iš VS- Fitness klubo, Vichy vandens parko administracijai už dideles nuolaidas bei leidimą fotografuoti vaikus parke ir anonimui kuris sumokėjo už šią pramogą, Igoriui kavinės savininkui už pietus, mūsų klubo rėmėjui -Hermio mineralinio vandens savininkui Robertui Beržinskui už nakvynę „Mineraliniuose apartamentuose“ ir boulingą, Snow arenos savininkams ir administracijai už visas pramogas bei pietus. Taip pat ir Vilniaus alui už girą, kurią vaikai gėrė kelionės metu, bei UAB „Dzūkų ainiai“, kurie apmokėjo maitinimą.

Daugiau nuotraukų: PHOTO, VIDEO