Kaip akademikai plyšo juokais

DSC_0106Puikiu žaidimu penktadienio jaunučių ir vaikų varžybose Antakalnio ir Minties globos namų auklėtiniai sau ir savo draugams uždirbo nuotaikingą šeštadienį. Treneris Vidmantas ir kapitonas Augustinas visą būrį jaunųjų patrakėlių nusivežė į BTV laidos „Prajuokink mane” filmavimą Šeškinėje. Linksmiesiems akademikams patiems neteko pasirodyti scenoje, bet tarp žiūrovių šmėžuojančius savo veidus jie galės pamatyti per laidos transliaciją rugsėjo 16 ir 23.

DSC_0116Juokas juokais, bet nors ir labai smagu klausytis komikų plepalų, daug smagiau yra pačiam ką nuveikti. Po filmavimo vaikai grįžo namo, persirengė ir išdūmė į Vingio parką pasimėgauti rudenine saule.

Pažaidę futbolą akademikai kaip reikiant išalko ir nuvažiavo užkąsti. Pietums vadovai parinko sveikumu negarsėjančius, užtat labai maistingus čeburekus.

DSC_0177Pramogų kupiną dieną vaikai pratęsė dažasvydžio trasoje. Ten jie išpliekė vieni kitus ir kaip reikiant buvo patys išpliekti. Ai, bet juk žaidimo įkarštyje skausmo nejauti! Tai paliudys kiekvienas tikras regbininkas.

Nuotykių įaudrinti vaikai net ir grįžę namo nenustygo vietoje. Jie puolė Vidmantui ir Augiui rodyti savo akrobatinius sugebėjimus leisdamiesi įtemptais lynais. Šypsenos vaikus lydėjo visą dieną, o ir sekmadienį susirinkę palaikyti savo vyrų komandos, jie nesiliovė siautę. Jau rytoj tie patys vaikai galės save jėgas pademonstruoti treniruotėje.

Daugiau  FOTO