Jaunučių varžybos Vingio parke

2020-06-21 Nr.3Birželio 21 d. „Vilniaus regbio akademijos“ jaunučių komanda dalyvavo Lietuvos Regbio Federacijos surengtame Jaunučių A (2007-2008 m.) pirmenybių I ture. Varžybos vyko Vingio parke.

Ture iš viso dalyvavo 8 komandos. Jaunučių A komanda žaidė 4 varžybas.

Pirmosios varžybos su Šiaulių „Regbio akademija – Baltrex“ komanda buvo nesėkmingos, komanda pralošė 5-30. Antrosios varžybos vyko tarp VRA ir RK „Klaipėdos kovas – Šilutė” komandos. Varžybos baigėsi lygiosiomis 10-10. Trečiosios varžybos vyko su Vilniaus „SM Tauras-Geležinis Vilkas“. Varžybos taip pat sužaistos lygiosiomis.

2020-06-21 Nr.2Vėliau Vilniaus „SM Tauras-VRA“ laukė varžybos dėl 5-osios vietos. Varžybų aikštelėje susitiko VRA ir  Jurbarko „KKSC-Lūšis“. Varžybos sužaistos pergalingai, rezultatu 45-10. „SM Tauras-VRA“ iškovojo V vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Orestas Savickis.

Komandos treneris apgailestavo, jog komandai pritrūko dėmesio tam tikrais lemiamais momentais, komanda darė gynybinių klaidų individualiai ir grupėse, pritrūko komandinio palaikymas puolime. Dvejos varžybos buvo sužaistos lygiosiomis, nors VRA komanda pirmavo ir pelnė įvarčius. Tačiau ilgainiui komandai nepavyko išlaikyti dominavimo per visas rungtynes. Mes parodėme savo geriausią regbio žaidimą paskutinėse rungtynėse dėl 5-osios vietos, – sakė komandos treneris. Buvo puikus palaikymas prasiveržime, greitesnė gynybinė linija, buvo greičiau padarytas spaudimas oponentui, komandoje žaidė visi, taškus pelnė skirtingi žaidėjai. Tikslas yra vykdyti ir dominuoti rungtynėse, kaip mes darėme šiose rungtynėse, kalbėjo komandos treneris.