Jaunučių varžybos Šiauliuose
SM „Tauras“-„VRA“ jaunučių komanda

Gegužės 15 d. „SM Tauras-VRA“ jaunučių komanda vyko į Šiaulius, kur dalyvavo 2021 m. Lietuvos jaunučių regbio-7 čempionato I turas. Ture iš viso dalyvavo 9 komandos, kurios buvo suskirstytos po 3 komandas į tris grupes.

Pirmas rungtynes SM „Tauras“-„VRA“ žaidė su Šiaulių „Regbio akademija-Salduvės progimnazija“-1 komanda. Pirmas varžybas vaikai užsidegę žaidė pirmą kėlinį, tačiau nusileido varžovui antrame kėlinyje. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 0-29. Antras rungtynes žaidė dvi vilniečių komandos:  SM „Tauras“-„VRA“ ir SM „Tauras“-„Geležinis vilkas“. Antrose varžybose

Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Erika Krokovskytė

viskas vyko atvirkščiai, jaunučiai prieš varžovus didesnį pasipriešinimą pradėjo rodyti tik antrame kėlinyje, deja to nepakako. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 5-50. Trūko pagrindinių žaidėjų, o tai lėmė ir varžybų rezultatus. Savo grupėje VRA komanda užėmė trečią vietą ir liko žaisti dėl 7-9 vietų. Trečias rungtynes jaunučiai žaidė su Šiaulių Regbio akademija-„Vairas“-2 komanda. Rungtynės laimėjo rezultatu 39-5. Ketvirtas rungtynes jaunučiai žaidė su Šiaulių „Regbio akademija-Salduvės progimnazija“-2. Rungtynės laimėtos rezultatu 25-10.

„SM Tauras-VRA“ iškovojo VII vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Erika Krokovskytė.