Jaunučių varžybos Jurbarke
Vilniaus „SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda su tėveliais

Birželio 13 d. „SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda, kartu su treneriu V. Valiu, važiavo į Jurbarką, kur vyko Lietuvos regbio federacijos jaunučių B pirmenybių II – turas.

Varžybos prasidėjo šventiškai. Prieš pradedant varžybas, Lietuvos regbio federacija pasveikino visas komandas regbio 60-mečio proga, buvo iškilminga atidarymo ceremonija, vėliau visos komandos buvo pakviesto sustoti į skaičių 60, kuris simbolizavo regbio jubiliejų.

Varžybose iš viso dalyvavo penkiolika komandų, kurios buvo suskirstytos į penkias grupes. „SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda žaidė B grupėje.

Vilniaus SM "Tauras-VRA“ jaunučių B komanda

Vilniaus SM „Tauras-VRA“ jaunučių B komanda

Pirmas rungtynes „SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda žaidė su Šiaulių „Regbio akademija – S. Kukulskio mokykla – 1 komanda“. Rungtynės pralaimėtos 40-0 (pirmas kėlinys 20-0). Antras rungtynes vilniečiai žaidė su RK „Klaipėdos kovas -1“. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 30-15 (pirmas kėlinys 25-0). Trečias rungtynes žaidė su Šiaulių „Regbio akademija – Rėkyvos mokykla“ komanda. Rungtynės pralaimėtos 45-0 (pirmas kėlinys 30-0). Komandai nepavyko laimėti nei vienų varžybų, grupėje užimta IV vietą.

„SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda liko žaisti dėl 5-8 vietų. Ketvirtas rungtynes komanda žaidė su A grupės 3 vietos laimėtojais, Šiaulių „Regbio akademija – Salduvė“ komanda. Rungtynes laimėtos rezultatu 30-15 (pirmas kėlinys 15-10). Penktas rungtynes komanda žaidė dėl 5-6 vietų, teko vėl susitikti su RK „Klaipėdos kovas – 1“. Deja, rungtynės pralaimėtos 30-15 (pirmas kėlinys 15-15).

Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Nikodemas Trota

„SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda tarp 15 komandų užėmė VI vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Nikodemas Trota.

Į Jurbarką komanda vyko pilnos sudėties, be kelių pagrindinių žaidėjų, tačiau komandoje neturėjome atsarginių žaidėjų, – apgailestavo treneris. Bet tai nesutrukdė būti gerai nusiteikusiems. Po turnyro komandoms vyko apdovanojimų ceremonija, vaikai gavo apdovanojimus ir gardėsių bei giros, o šventės kulminacija – didžiulis tortas, kuris buvo įneštas į aikštę ir padalintas visoms komandoms.

Varžybų metų vaikams buvo suorganizuota ir pramogų: žaidimas su vandens šautuvais, kas greičiau pripils kibirą vandens. Vaikai galėjo žaisti futbolą su pripustais burbulais. Mėtėsi pagalvių mūšyje. Vėliau vyko smagi komandų ir geriausių žaidėjų fotosesija.

Komandos treneris V. Valys dėkoja jaunųjų regbininkų tėveliams, kurių II ture buvo dar daugiau, negu I ture. Tėveliai labai palaikė komandą, skatino vaikus gerai žaisti ir motyvavo siekti pergalės.