Jaunučių B varžybos Šiauliuose
Vilniaus SM „Tauras-VRA“ jaunučių B komanda

Birželio 21 d. SM „Tauras-VRA“ jaunučių B komanda, kartu su treneriu V. Valiu, važiavo į Šiaulius, kur vyko Lietuvos regbio federacijos jaunučių B pirmenybių I – turas, kuris buvo nukeltas.

Varžybose iš viso dalyvavo trylika komandų, kurios buvo suskirstytos į penkias grupes po 4 ir 3 komandas. SM „Tauras-VRA“ jaunučių B komanda žaidė B grupėje.

Pirmas rungtynes SM „Tauras-VRA“ jaunučių B komanda žaidė su Šiaulių „Regbio akademija-Rėkyvos mokykla“ komanda. Vilniečiams buvo sunku įsižaisti, jaunučių B komanda nepelnė nei vieno taško. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 35-0 (pirmas kėlinys 20-0). Antras rungtynes komanda žaidė su Jurbarko „KKSC-Lūšis“ komanda.

SM „Tauras-VRA“ jaunučių B komanda žaidžia su baltais marškinėliais

Vilniaus SM „Tauras-VRA“ jaunučių B komanda žaidžia su baltais marškinėliais

Rungtynes laimėjo rezultatu 30-15 (pirmas kėlinys 5-15). Trečias rungtynes jaunučių B komanda žaidė su Šiaulių „Regbio akademija-S. Kukulskio mokykla-1“ komanda. Deja, teko varžovams nusileisti, komandai nepavyko pelnyti nei vieno taško, rungtynės pralaimėtos rezultatu 40-0 (pirmas kėlinys 20-0). Grupėje SM „Tauras-VRA“ jaunučių B komanda užėmėme ketvirtą vietą ir liko žaisti dėl 5-8 vietų.

Ketvirtas rungtynes komanda žaidė su A grupės trečios vietos laimėtojais, Kauno SM „Gaja-1“ komanda. Rungtynes laimėjo 30-15 (pirmas kėlinys 15-0). Penktas rungtynes komanda žaidė dėl 5-6 vietų, susitiko su Vilniaus SM „Tauras-Geležinis vilkas-1“ komanda. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis, rezultatu 5-5, tačiau antrame kėlinyje SM „Tauras-Geležinis vilkas-1“ komanda buvo pranašesni. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 15-5.

Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Adomas Arlov

„SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda tarp 13 komandų užėmė VI vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Adomas Arlov.

Į Šiaulius vykome nepilnos sudėties, nes kai kurie žaidėjai su tėveliai buvo išvykę atostogauti, – apgailestavo treneris. Labai gerai žaidė Viltautas Gudaitis, kuris puikiai vykdė trenerio nurodymus. Vis gerėja žaidimas ir Adomo, kuris puikiai dirbo gynyboje, o brolis Aleksas sužaidė savo pirmąsias varžybas, – džiaugėsi treneris. Kitas turas vyks jau rudenį. O liepos mėnesį vaikams vyks dieninės vasaros stovyklos Vingio parko regbio stadione.