Jaunučių B varžybos Šiauliuose
Vilniaus „SM Tauras-VRA“ Jaunučių B komanda

Vilniaus „SM Tauras-VRA“ Jaunučių B komanda

Sekmadienį, rugsėjo 27 d., Šiaulių Zoknių regbio stadione, vyko 2020 m. Lietuvos Jaunučių regbio pirmenybių IV turas. Jaunučių B pirmenybėse dalyvavo 15 komandų, tarp kurių ir trenerio V. Valio treniruojama  Jaunučių B komanda „SM Tauras-VRA“. Visos komandos buvo suskirstytos į keturias grupės, Vilniaus „SM Tauras-VRA“ komanda buvo tarp 4 komandų A grupėje ir turėjo grupėje sužaisti trejas rungtynes.

Pirmąsias rungtynes „SM Tauras-VRA“ komanda žaidė su Jurbarko komanda „Lūšis“, rungtynes laimėjo rezultatu 35-10. Antrosios rungtynės vyko tarp „SM Tauras-VRA“ ir Plungės komandos „SRC-Dorbė“, rungtynės laimėtos rezultatu 35-5. Trečiosios rungtynės vyko tarp  vilniečių ir Šiaulių komandos „Regbio akademija-Vairas-Jupoja“, rungtynės pralaimėtos rezultatu 40-5. Grupėje „SM Tauras-VRA“ užėmė II vietą ir liko kovoti dėl 5-8 vietų.

Geriausiu žaidėju pripažintas Faustas Baltranas

Geriausiu žaidėju pripažintas Faustas Baltranas

Pusfinalyje dėl 5-8 vietų vilniečiai susitiko su Šiaulių „Baltrex“ komanda, rungtynes pralaimėjo, rezultatu 50-10, toliau teko žaisti dėl 7-8 vietų. Finale dėl 7-8 vietų, „SM Tauras-VRA“ komanda susitiko su „Šilutės“ komanda, rungtynes laimėjo rezultatu 35-10. Vilniaus „SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda iškovojo VII vietą, geriausiu žaidėju pripažintas Faustas Baltranas.

Jaunučių B komanda šiose pirmenybėse pasirodė geriau nei III ture, nemažai teko žaisti jauniesiems tageriams, kurie sudarė pusės komandos. V. Valys dėkoja tėveliams, kurie atvyko į Šiaulius palaikyti savo atžalas. V turo varžybos numatytos Šiauliuose, spalio 18 d., kuriame Jaunučių komanda taip pat ruošiasi dalyvauti ir siekti aukštesnių rezultatų.