Jaunučių B turnyras Kaune
„SM Tauras-VRA“ Jaunučių B komanda

„SM Tauras-VRA“ Jaunučių B komanda

Sekmadienį, rugsėjo 20 d., Kaune vyko Tarptautinis 44-tas regbio turnyras „Ąžuolo“ taurei laimėti. Su „SM Tauras-VRA“ Jaunučių B komanda į Kauną vyko treneris V Valys. Iš viso turnyre dalyvavo aštuonios komandos, viso komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po keturias komandas. „SM Tauras-VRA“ Jaunučių B komanda pateko į B pogrupį kartu su Šilutės, Vilniaus ir Jurbarko komandos.

Pirmąsias rungtynes vilniečiai žaidė su „Šilutės“ regbio komanda, rungtynės laimėtos rezultatu 25-5. Antrosios rungtynės sužaistos su Vilniaus komanda „SM Tauras-Geležinis Vilkas“, rungtynės laimėtos rezultatu 20-10. Trečiosios rungtynės sužaistos su Jurbarko „Lūšies“ komanda, rungtynės laimėtos rezultatu 15-0. Savo pogrupyje „SM Tauras-VRA“ Jaunučių B komanda užėmė pirmą vietą ir iškovojo teisę žaisti pusfinalyje, kovoti dėl 1-4 vietų.

Pusfinalyje dėl 1-4 vietų vilniečiai susitiko su Kauno komanda „Ąžuolas-Gaja“, rungtynės laimėtos rezultatu 25-10, iškovota teisė žaisti finale. Finale „SM Tauras-VRA“ komanda susitiko su Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“ komanda, deja rungtynės pralaimėtos rezultatu 50-5.

Geriausiu žaidėju pripažintas Benas Urbanovičius

Geriausiu žaidėju pripažintas Benas Urbanovičius

Turnyre „SM Tauras-VRA“ Jaunučių B komanda užėmė II vietą, geriausiu žaidėju pripažintas Benas Urbanovičius.

Jaunučių B komanda turnyre pasirodė puikiai, – džiaugėsi treneris V. Valys, nes komanda dar nebuvo šį rudenį patekusi į finalą. Pirmąsias rungtynes komanda sužaidė vangokai, nebuvo susitelkimo, tačiau antrosios rungtynėms buvo jau visai kitokios, komanda susikaupė ir pradėjo žaisti bei kovoti dėl pergalės. Komandoje žaidė ir tris tageriai, kurie neišsiskyrė žaisdami su vyresniais. Treneris džiaugėsi, kad pogrupyje pavyko nugalėti savo pagrindinius varžovus iš Vilniaus. Finalas jau nebuvo gražus, – toliau kalbėjo treneris, – varžovas iš Šiaulių buvo visa galva aukštesnis ir stipresnis.

Ateinantį sekmadienį „SM Tauras-VRA“  komanda vyks į Šiaulius, kur dalyvaus 2020 m. Lietuvos Jaunučių regbio pirmenybių IV ture.