Jaunučių A varžybos Jurbarke

2021-06-12 Nr.1bBirželio 12 d. SM „Tauras-VRA“ jaunučių A komanda, važiavo į Jurbarką, kur vyko Lietuvos regbio federacijos jaunučių A pirmenybių III – turas.

Varžybose iš viso dalyvavo vienuolika komandų, kurios buvo suskirstytos į 3 grupes. SM „Tauras-VRA“ jaunučių A komanda pirmas rungtynes žaidė su Kauno SM „Gaja“ komanda. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 10-15. Antros rungtynės vyko tarp SM „Tauras-VRA“ ir Klaipėdos „RK Kovas“ komandų. Rungtynės laimėtos rezultatu 15-10. Trečias rungtynes vilniečiai

Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Taras Chekhlenkov.

Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Taras Chekhlenkov.

žaidė su Šiaulių Regbio akademija-„Baltrex“. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 0-45. Ketvirtas rungtynes jaunučiai A žaidė su Jurbarko „KKSC-Lūšis“. Rungtynes laimėjo rezultatu 20-10. Paskutines rungtynes SM „Tauras-VRA“ jaunučių A komanda pralaimėjo Šiaulių komandai „Regbio akademija Salduvė“ rezultatu 15-20.

„SM Tauras-VRA“ jaunučių A komanda tarp 11 komandų užėmė VI vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Taras Chekhlenkov.

Į varžybas komanda vyko nepilnos sudėties, vykome be kelių pagrindinių žaidėjų, o tai lėmė ir varžybų rezultatus, – apgailestavo treneris.