Jaunių varžybos Vingio parke
Vilniaus SM "Tauras-VRA“ jaunių komanda

Vilniaus SM „Tauras-VRA“ jaunių komanda

Birželio 20 d. SM „Tauras-VRA“ jaunių komanda, kartu su treneriu V. Valiu, dalyvavo Lietuvos regbio federacijos R-12 jaunių pirmenybėse. III – turo varžybos vyko Vingio parko regbio stadione.

Iš viso dalyvavo šešios komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. Pirmas rungtynes SM „Tauras-VRA“ žaidė su Kauno SM „Gaja“ komanda. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 5-12. Antras rungtynes jaunių komanda žaidė su Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“ komanda. Rungtynes pralaimėjo rezultatu 42-0. Trečias rungtynes žaidė dėl V vietos su Plungės komanda „SRC-Dorbė“, po pratęsimo varžybas pralaimėjo rezultatu 17-12.

Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Leonas Vasaris Sirtautas

„SM Tauras-VRA“ jaunių komanda tarp 6 komandų užėmė VI vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Leonas Vasaris Sirtautas.

Į varžybas susirinko tik 9 žaidėjai, nes kiti žaidėjai buvo karantine ar negalėjo dalyvauti dėl kitų priežasčių, – komentavo treneris. Varžybas teko žaisti su keliais žaidėjais iš kitų klubų. Pirmos rungtynės buvo įtemptos ir kovingos, bet buvo pralaimėtus minimaliu skirtumų. Tas pats buvo ir dėl penktos vietos, – kalbėjo V. Valys, – rungtynių laikui pasibaigus praleidome varžovus ir jie pelnė taškus bei išlygino rezultatą 12-12. Teko žaisti pratęsimą, kova vyko 6 min., kol varžovas rado spragą gynyboje ir pelnė lemtingus taškus, tad rungtynės buvo pralaimėtos. Geriems žaidėjams koją kiša jų pačių neatsakingumas, – komentavo treneris V. Valys, – tikiuosi, kad rudenį sugebėsime pilnai sukomplektuoti komandą ir pasirodyti geriau.