Jaunių varžybos Šiauliuose
Vilniaus „SM Tauras-VRA“ jaunių komanda

Vilniaus „SM Tauras-VRA“ jaunių komanda

Birželio 5 d., „SM Tauras-VRA“ jaunių komanda vyko į Jurbarką, kur vyko 2021 m. Lietuvos regbio federacijos R-12 jaunių pirmenybės, II – turas. Ture iš viso dalyvavo 7 komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes: A grupėje 3 komandos, B grupėje 4 komandos.

Pirmas rungtynes SM „Tauras“-„VRA“ žaidėme su Vilniaus SM komanda „Tauras”-„Geležinis vilkas” komanda. Rungtynes pralaimėtos rezultatu 0-56. Antras rungtynes jauniai žaidė su Jurbarko KKSC komanda. Rungtynes taip pat pralaimėjo rezultatu 15-19. Trečios rungtynes neįvyko, nes pritruko žaidėjų, o su turim komanda nebuvo galima tęsti žaidimo.

SM „Tauras“-„VRA“ iš 7 komandų užėmė VII vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Matas Dubrovnikas. Komandos treneris V. Valys apgailestavo, kad į varžybas vėl teko vykti nepilnos sudėties. Varžybas teko žaisti su mažiau žaidėjų, net turėtų būti, tad sužaidus dvejas rungtynes ir pamačius, jog komandai sunkiai sekasi, teko nutraukti dalyvavimą pirmenybėse ir grįžti pasitraukus iš pirmenybių.