Jaunių varžybos Šiauliuose

2021-10-03 Nr.1bSpalio 3 d., Vilniaus „SM Tauras-VRA“ jaunių komanda vyko į Šiaulius, kur vyko 2021 m. Lietuvos regbio federacijos R-12 jaunių pirmenybių VI turas. Ture iš viso dalyvavo 7 komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes: A grupėje 3 komandos, B grupėje 4 komandos.

Pirmas rungtynes SM „Tauras-VRA“ žaidė su Vilniaus SM „Tauras-Geležinis vilkas” komanda. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 0-19. Antras rungtynes jauniai žaidė su Jurbarko „KKSC-Lūšis“ komanda. Rungtynes laimėjo rezultatu 17-0. Trečias rungtynes žaidėme su Šiaulių „Regbio akademija-Baltik Vairas“ komanda. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 0-19. Ketvirtas rungtynes jauniai žaidė su Kauno „SM Gaja“ 2021-10-03 Nr.3komanda. Rungtynes laimėjo rezultatu 14-3.

Vilniaus SM „Tauras-VRA“ iš 7 komandų  šeštame ture užėmė V vietą. 2021 m. Lietuvos regbio federacijos R-12 jaunių pirmenybėse bendroje įskaitoje liko šeštoje vietoje. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Robertas Abramianas. Komandos treneris V. Valys pagyrė komandos žaidėjus, kad į varžybas pagaliau vyko pilnos sudėties. Varžybas komandos žaidėjai žaidė kovingai ir stengėsi sužaisti kuo geriau. Pritrūko laiko pasirengimui, kad galėtų geriau sužaisti ir su stipresniais varžovais. Po varžybų visa komanda užsuko prie Panevėžio pavalgyti ir grižo namo.