Jaunių varžybos Jurbarke
Vilniaus „SM Tauras-VRA“ jaunių komanda

Praėjusį sekmadienį, gegužės 23 d., „SM Tauras-VRA“ jaunių komanda vyko į Jurbarką, kur vyko 2021 m. Lietuvos regbio federacijos R-12 jaunių pirmenybės, II – turas. Ture iš viso dalyvavo 7 komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes: A grupėje 4 komandos, B grupėje 3 komandos.

Pirmas rungtynes SM „Tauras“-„VRA“ žaidėme su Vilniaus SM „Tauras“-„Geležinis vilkas“ komanda. Rungtynes pralaimėtos rezultatu 5-61 (pirmas kėlinys 0-33). Komandai penkis taškus pelnė Leonas Vasaris Sirutas. Antras rungtynes jaunių komanda žaidė su Šiaulių Regbio akademija-„Baltrex“ komanda. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 0-49, vilniečiams nepavyko pelnyti taškų (pirmas kėlinys 0-35). Savo grupėje SM „Tauras“-„VRA“ užėmė III vietą ir liko kovoti

Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Leonas Vasaris Sirutas

dėl V – VII vietos. Trečias rungtynes jauniai žaidė su Jurbarko KKSC komanda. Rungtynes laimėjo rezultatu 46-0 (pirmas kėlinys 15-0). Jauniai aikštelėje aktyviai gynėsi. Komandai taškus pelnė: Leonas Vasaris Sirutas 36 taškus, po 5 taškus pelnė Matas Dubrovnikas ir Orestas Savickis. Ketvirtas rungtynes jauniai žaidė su Plungės SRC-„Dorbė“ komanda. Rungtynes pralaimėjo rezultatu 5-47 (pirmas kėlinys 0-24). Komandai penkis taškus pelnė Leonas Vasaris Sirutas.

SM „Tauras“-„VRA“ iškovojo VI vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Leonas Vasaris Sirutas. Komandos treneris V. Valys apgailestavo, kad į varžybas vėl teko vykti nepilnos sudėties. Treneriui teko pakeisti žaidėjų pozicijas ir keisti žaidimo taktiką.